Turniej na maksy
Wtorek, 15 maja 2018
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
27
Ewa Kita
Przemysław Kita
2.5
2.5
KP
KP/295
62.37
12
2
6
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DS
DS/298
61.20
12
3
2
Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DS
DS/298
61.06
11
4
70
Jerzy Rodziewicz
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/254
60.82
11
5
29
Jerzy Kurzawski
Julian Jurski
7.0
11.0
KP
KP/295
60.46
10
6
36
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/65
60.03
9
7
45
Krzysztof Góra
Ireneusz Wędołowski
7.0
2.0
OP
OP/105
59.95
9
8
53
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OP
OP/105
59.87
8
9
69
Sławomir Speth
Tomasz Powęzka
1.0
1.5
WP
WP/254
59.06
8
10
9
Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DS
DS/298
58.85
7
11
3
Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/298
58.52
6
12
71
Henryk Duszyński
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WP
WP/254
58.03
6
13
76
Justyna Łaniewska
Krzysztof Krause
2.0
5.0
WP
WP/254
57.96
5
14
68
Marek Parol
Marek Szymborski
4.0
4.0
PM
PM/299
57.51
5
15
40
Piotr Nowicki
Rafał Maszenda
5.0
3.0
LD
MA
MA/65
57.43
4
16
24
Marek Nazarewicz
Kazimierz Wierzbowski
4.0
0.0
KP
KP/295
57.21
4
17
23
Andrzej Sturgulewski
Wiesław Sturgulewski
1.0
1.0
KP
KP/295
56.57
3
18
19
Wanda Balawender-Czynsz
Maciej Zarzyka
1.5
1.5
KP
KP/295
55.92
3
19
33
Bolesław Krzewski
Lech Warwocki
9.0
9.0
LD
MA/65
55.82
3
20
17
Andrzej Janiszewski
Marta Nowacka
0.0
0.0
KP/295
55.26
3
21
11
Tomasz Struzik
Janusz Pawlicki
5.0
5.0
DS
DS/298
55.19
3
22
31
Andrzej Płusa
Jacek Kostrzewski
0.5
1.0
KP
KP/295
55.03
2
23
46
Marek Orzeł
Władysław Deręgowski
0.0
0.0
SL
OP/105
54.79
2
24
30
Janusz Piwoński
Maciej Operlejn
1.5
2.0
KP
KP/295
54.77
2
25
60
Adam Derwiński
Andrzej Dobkowicz
3.0
3.0
PM
PM/299
54.75
2
26
82
Maciej Masłowski
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WP
WP/254
54.28
2
27
80
Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WP
WP/254
53.69
2
28
43
Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.5
0.5
SL
OP/105
53.13
2
29
8
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DS
DS/298
53.12
2
30
56
Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
5.0
5.0
PM
PM/299
53.10
2
31
49
Mateusz Dominik
Tomasz Kłys
1.5
5.0
MP
WP
OP/105
52.35
2
32
34
Leszek Łuniewski
Jarosław Szczygieł
12.0
4.0
LD
MA
MA/65
52.26
1
33
63
Jan Maciejewski
Jarosław Pęski
9.0
5.0
PM
PM/299
52.14
1
34
55
Jan Kamiński
Jerzy Maciejak
5.0
1.5
PM
PM/299
52.10
1
35
58
Jacek Terlecki
Zbigniew Walczyński
5.0
9.0
PM
PM/299
51.95
1
36
37
Maciej Wiącek
Dariusz Krajewski
12.0
13.0
LD
MA/65
51.61
1
37
61
Andrzej Kąca
Andrzej Rutkiewicz
4.0
4.0
PM
PM/299
51.21
1
38
77
Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
1.5
WP
WP/254
50.87
1
39
16
Jan Siwczyński
Andrzej Łoziński
2.0
1.5
KP
KP/295
50.49
1
40
59
Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
1.5
2.5
PM
PM/299
50.31
1
41
47
Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.0
SL
OP
OP/105
50.27
1
42
39
Adam Amrozy
Leszek Pęcherzewski
3.0
7.0
LD
MA/65
49.70
43
66
Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PM
PM/299
49.56
44
21
Bolesław Radko
Marian Piasecki
1.5
0.0
KP
KP/295
49.07
45
84
Ryszard Białkiewicz
Janusz Kopras
4.0
4.0
WP
WP/254
48.11
46
12
Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DS
DS/298
47.63
47
25
Andrzej Arcimowicz
Teresa Arcimowicz
0.0
0.0
KP/295
47.40
48
18
Krzysztof Dzierżak
Ewa Krakówka
0.5
1.5
KP
KP/295
47.11
49
62
Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PM
PM/299
47.04
50
50
Adrian Bakalarz
Łukasz Stworzewicz
7.0
2.0
SL
OP/105
46.77
51
81
Roman Sadowski
Jolanta Materniak
2.5
2.0
WP
WP/254
46.42
52
79
Lidia Gapińska
Włodzimierz Kwiatkowski
1.5
12.0
WP
WP/254
46.39
53
35
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
4.0
4.0
MA
MA/65
46.16
54
10
Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DS
DS/298
45.78
55
64
Grzegorz Dłutowski
Józef Idczak
4.0
7.0
PM
PM/299
45.36
56
72
Krzysztof Wawrzyniak
Grzegorz Krysiński
0.0
0.0
WP
WP/254
45.30
57
74
Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
4.0
2.5
WP
WP/254
45.12
58
4
Teresa Lubas
Barbara Radomska
0.5
4.0
DS
DS/298
45.02
59
14
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
1.5
DS
DS/298
44.94
60
48
Kazimierz Donder
Aleksander Sejud
0.5
9.0
SL
OP
OP/105
44.83
61
51
Magdalena Gorczyca
Jan Malinka
0.0
0.5
SL
OP/105
44.54
62
1
Henryk Nowiński
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DS
DS/298
44.38
63
57
Dorota Malec
Olgierd Zieliński
0.0
0.5
PM
PM/299
44.21
64
32
Marek Nicewicz
Henryk Komodziński
1.0
0.0
KP
KP/295
43.58
65
22
Krzysztof Chechłowski
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
1.0
0.5
KP
KP/295
43.52
66
20
Krzysztof Kochanowski
Joanna Kochanowska
0.0
0.0
KP/295
43.46
67
73
Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
WP/254
43.32
68
42
Roman Kiełkiewicz
Kazimierz Falkowski
4.0
5.0
MA
MA/65
43.04
69
13
Andrzej Suchodolski
Marian Ganicz
4.0
3.0
DS
DS/298
42.73
70
44
Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
OP
SL
OP/105
42.55
71
28
Krzysztof Bonowicz
Ludwik Jurzysta
1.5
0.0
KP
KP/295
42.21
72
38
Krzysztof Wośkowiak
Michał Maszenda
5.0
3.0
MA
MA/65
42.16
73
78
Włodzimierz Jachalski
Małgorzata Węglewska
3.0
1.0
WP
WP/254
41.80
74
41
Jerzy Maszenda
Tadeusz Gawroński
2.5
4.0
MA
MA/65
41.79
75
7
Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DS
DS/298
41.58
76
67
Barbara Boros
Ewa Stukan
2.0
2.0
PM
PM/299
40.98
77
52
Jerzy Paszylk
Leszek Uryga
1.0
0.0
SL
OP/105
40.84
78
15
Zygmunt Bartoszewski
Waccław Humienny
0.0
0.0
KP/295
40.48
79
5
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DS
DS/298
40.00
80
75
Eugeniusz Kubiak
Stefan Sytlak
0.5
0.5
WP
WP/254
38.63
81
26
Mirosław Jackiewicz
Gerard Bełtowski
1.0
0.0
KP
KP/295
37.25
Statystyka ośrodków...