Turniej na maksy

Czwartek, 27 lutego 2014

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
150Jerzy Biesiadowski
Witold Hoppe
0.0
0.0
NZPM/10863.1713
26Jolanta Sławenta
Bartosz Ruciński
4.0
0.5
DSDS/9462.3812
322Piotr Szwarclos
Bogdan Szlacheta
1.5
4.0
MAMA/5861.7411
452Robert Krawczyk
Michał Jurkowlaniec
2.0
0.0
PM
NZ
PM/10861.4410
521Kazimierz Puczyński
Jerzy Szukała
13.0
4.0
MAMA/5860.249
616Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
7.0
2.5
MAMA/5859.149
720Ryszard Wroński
Tomasz Paluchowski
0.0
12.0
MAMA/5858.568
844Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.0
2.5
MPMP/10358.277
926Jerzy Sadowski
Bogdan Jaskulski
2.0
2.0
MAMA/8857.306
1029Janusz Krzykowski
Waldemar Surmacz
0.5
1.0
MAMA/8856.355
1111Robert Siedlecki
Robert Sadowski
4.0
4.0
MAMA/5855.634
123Ryszard Wojtala
Roman Żyto
2.5
2.5
DSDS/9454.563
1327Jan Domański
Jerzy Cichowski
2.0
1.5
MAMA/8854.323
1439Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10353.733
1531Jerzy Pałysa
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MAMA/8853.533
1635Andrzej Myszka
Jerzy Bałon
1.5
1.5
MPMP/10353.382
1748Jakub Dzięcielski
Wojciech Sykut
0.0
0.0
NZPM/10852.752
1842Bożena Czarska
Andrzej Kopański
7.0
2.5
MPMP/10352.452
1932Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
1.5
1.5
MAMA/8852.082
2013Waldemar Kostrzewa
Mirosław Tekień
2.5
2.5
MAMA/58-0.7751.982
219Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
2.5
2.5
MAMA/5851.862
2240Władysław Kaczor
Zbigniew Gruszecki
2.5
4.0
MPMP/10351.851
2346Stanisław Urbanowski
Tytus Bisping
7.0
4.0
MPMP/10351.771
2445Krzysztof Arabski
Wacław Nawrocki
2.0
0.0
MP
MP/10351.251
2533Sławomir Grędziński
Piotr Marudziński
4.0
4.0
MAMA/8850.571
2656Aurelia Wekezer
Piotr Suchodolski
0.0
2.5
PMPM/10849.821
2719Jerzy Jodełka
Robert Michalski
4.0
2.5
MAMA/5849.641
2824Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
2.5
MAMA/5849.60
298Jakub Kokot
Józef Sławenta
0.0
4.0
DSDS/9449.44
305Piotr Kopański
Wojciech Natkaniec
1.0
1.0
DSDS/9449.24
314Mariusz Rusowicz
Krzysztof Tokar
0.0
2.5
DSDS/9448.76
3238Marek Dąbek
Krystian Blaut
1.5
2.0
MPMP/10348.56
3317Andrzej Mackiewicz
Tadeusz Pawlak
0.0
2.5

MA
MA/5848.15
3436Bolesław Zysek
Zdzisław Augustynowicz
1.0
2.0
MPMP/10348.06
3518Janusz Tomaszczuk
Bogdan Kakietek
0.0
4.0

MA
MA/5847.82
3651Stanisław Modrzyński
Andrzej Michałowski
0.0
2.5
NZ
PM
PM/10847.65
3715Wojciech Kocoń
Marek Cyliński
0.0
0.0
MA/5847.49
3841Jacek Jurczyński
Jan Truniarz
2.0
0.5
MPMP/10346.61
3925Janusz Oleksiak
Stanisław Zadrożny
0.0
0.0
MAMA/8846.48
402Andrzej Piłaszewicz
Zenon Szanfisz
2.0
2.0
DSDS/9445.80
417Adam Bąk
Tadeusz Biernat
1.5
2.0
DSDS/9445.64
4253Dariusz Podfigurny
Adam Suchodolski
2.5
1.0
PMPM/10845.51
4354Marcin Smyczyński
Mateusz Mania
1.5
1.5
PMPM/10845.42
4437Stanisław Dynowski
Ryszard Calik
2.5
2.5
MPMP/10345.32
4510Edward Krusiewicz
Jan Zabrocki
7.0
7.0
MAMA/5844.63
4614Waldemar Grzeczyński
Alicja Rybak
0.0
0.5

MA
MA/5844.52
471Joanna Kokot
Paul Kokot
0.0
0.0
DSDS/9444.19
4855Wojciech Sosnowski
Jan Pastudzki
0.0
0.0
NZ
PM
PM/10843.23
4949Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
0.5
0.0
PM
NZ
PM/10841.00
5028Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8840.21
5112Krzysztof Kwiatkowski
Michał Kilanowski
2.5
4.0
MAMA/5839.40
5230Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
1.0
1.0
MAMA/8839.15
5343Wojciech Skoś
Anna Dymek
1.5
1.5
MPMP/10338.75
5423Teresa Siedlecka-Wójcikowska
Grażyna Śniadewicz
0.0
0.0
MA/5828.82

Statystyka ośrodków...