Turniej na maksy
Sobota, 15 czerwca 2013
Wyniki oficjalne z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
20
Gabriel Chrabąszcz
Anna Litwora
0.0
1.0
MP
MP/41
63.98
6
2
16
Iwona Szumera
Radosław Morek
0.5
0.5
MP
MP/41
63.90
6
3
18
Barbara Superson
Izabela Radomska
0.5
0.5
MP
MP/41
62.57
5
4
26
Antoni Wójcik
Paweł Piekarz
0.0
0.0
MP
MP/41
62.43
4
5
12
Adrian Kliński
Oskar Trybus
0.0
0.0
MP
MP/41
60.37
4
6
34
Adam Waśko
Jan Gorczyca
2.5
1.5
MP
MP/45
60.18
3
7
17
Jędrzej Hodor
Angelika Konderak
0.0
0.5
MP
MP/41
60.03
2
8
8
Aleksandra Byra
Maciej Śliwiński
1.5
1.0
MP
MP/1
57.13
2
9
27
Artur Guniewicz
Mateusz Mazurek
0.0
0.0
MP
MP/41
56.13
2
10
30
Sławomir Kowalski
Tadeusz Przybycień
1.5
1.0
MP
MP/45
55.49
1
11
25
Piotr Kruczek
Dominik Brożyna
0.0
0.0
PK
MP/41
55.16
1
12
7
Michał Krysa
Maciej Grabiec
2.5
4.0
MP
MP/1
54.50
1
13
2
Łukasz Pląder
Krzysztof Cetera
1.5
2.0
MP
MP/1
53.90
1
14
4
Maciej Superson
Maciej Lebiedź
2.5
1.5
MP
MP/1
53.61
1
15
24
Wiktor Halastra
Bartłomiej Tyka
1.0
1.0
MP
MP/41
53.39
1
16
31
Edward Cieśla
Hieronim Alibożek
0.0
0.0
MP
MP/45
52.65
1
17
3
Aleksandra Talaczek
Arkadiusz Kras
1.5
1.5
MP
MP/1
52.21
1
18
15
Mateusz Myśliwiec
Bartłomiej Warzecha
0.0
0.0
MP
MP/41
51.97
19
32
Jan Grygowicz
Wiesław Stój
1.0
1.5
MP
MP/45
50.54
20
1
Wojciech Garncarz
Witold Petryszyn
1.5
1.5
MP
MP/1
49.86
21
23
Maciej Dobosz
Kacper Korzeń
0.0
0.0
MP
MP/41
49.67
22
10
Aleksandra Bahyrycz
Alicja Mosiałek
1.0
1.0
MP
MP/1
47.50
23
29
Władysław Uryga
Lech Zakrzewski
2.5
4.0
MP
MP/45
45.00
24
5
Dawid Karpik
Jakub Gawlik
0.5
0.5
MP
MP/1
44.94
25
9
Katarzyna Rodzaj
Anna Burda
1.0
1.0
MP
MP/1
44.36
26
21
Kinga Krawczyk
Weronika Dolna
0.0
0.0
MP
MP/41
42.76
27
11
Anna Kuczkowska
Michał Kuczkowski
0.0
0.0
MP
MP/41
42.27
28
6
Aleksander Pasiuk
Irena Pasiuk
0.0
0.0
MP
MP/1
41.98
29
14
Maria Lisowska
Olga Politowicz
0.0
0.0
MP
MP/41
39.16
30
28
Jagoda Radzik
Karolina Cetnarowicz
0.0
0.0
MP
MP/41
39.00
31
33
Roman Narewski
Jan Ryba
2.5
0.5
MP
MP/45
36.14
32
13
Jan Smoleń
Dominik Wszołek
0.0
0.0
PK
MP
MP/41
35.29
33
19
Paskal Balcer
Julia Mrozek
0.0
0.0
MP
MP/41
33.69
34
22
Angelo Wielobób
Patryk Cyran
0.0
0.0
PK
MP/41
28.23
Statystyka ośrodków...