Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 10 maja 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 20: P. Marcinowski - W. Strzemecki, 30.0, DS/MA, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
222: K. Jakubas - Z. Szkołut, 8.0, MP EW 3 HE D10+1 1702.73
222: K. Jakubas - Z. Szkołut, 8.0, MP EW 4 SE D4+2 480-0.60
222: K. Jakubas - Z. Szkołut, 8.0, MP EW 5 DW SJ+1 420-3.20
319: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP NS 3 NTN H7+2 66010.80
319: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP NS 3 NTE S10= 400-3.47
319: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP NS PASS 00.13
411: M. Sobczak - P. Zawada, 26.0, DS/MA EW 3 NTS SQ-2 2005.67
411: M. Sobczak - P. Zawada, 26.0, DS/MA EW 5 CN H6+1 420-1.13
411: M. Sobczak - P. Zawada, 26.0, DS/MA EW 2 DS C7-2 2000.21
516: B. Lesiecki - Z. Sacha, 13.0, MP NS 4 SW DA+1 650-2.40
516: B. Lesiecki - Z. Sacha, 13.0, MP NS 2 SS H6+1 1400.93
516: B. Lesiecki - Z. Sacha, 13.0, MP NS 3 NTN SK= 4004.13
618: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP NS 3 NTN D3+3 490-1.00
618: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP NS 6 SN S9+1 14609.80
618: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP NS 3 HS H9+1 1701.07
723: Z. Świderek - B. Micek, 11.0, MP NS 4 S xN HA-1 100-3.60
723: Z. Świderek - B. Micek, 11.0, MP NS 2 NTS S3= 1202.60
723: Z. Świderek - B. Micek, 11.0, MP NS 4 SS DK-1 50-6.07
812: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP EW 2 SS C6+1 140-0.33
812: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP EW 2 SW HA+1 1402.53
812: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP EW 2 CN SA-2 100-2.73
914: A. Łysakowski - A. Pietrucha, 10.0, MP EW 4 SE HK= 6208.53
914: A. Łysakowski - A. Pietrucha, 10.0, MP EW 7 D xE HA-6 1400-6.87
914: A. Łysakowski - A. Pietrucha, 10.0, MP EW 4 HW C6= 62010.53
1024: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 9.0, MP EW 3 D xS HQ-3 80011.73
1024: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 9.0, MP EW 4 HS CK+3 710-4.36
1024: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 9.0, MP EW 1 NTE S3= 901.36
 +/-3.60
 WYNIK40.61
 MIEJSCE5