Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 10 maja 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 19: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
122: K. Jakubas - Z. Szkołut, 8.0, MP EW 3 NTS S6-3 3007.87
122: K. Jakubas - Z. Szkołut, 8.0, MP EW 3 NTS H5+1 430-1.33
122: K. Jakubas - Z. Szkołut, 8.0, MP EW 3 NTN CJ-1 100-2.71
218: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP NS 2 SS C6+1 1400.33
218: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP NS 2 SW HA= 110-1.47
218: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP NS 2 HE D8+1 1401.33
320: P. Marcinowski - W. Strzemecki, 30.0, DS/MA EW 3 NTN H7+2 660-10.80
320: P. Marcinowski - W. Strzemecki, 30.0, DS/MA EW 3 NTE S10= 4003.47
320: P. Marcinowski - W. Strzemecki, 30.0, DS/MA EW PASS 0-0.13
415: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 22.0, PK NS 2 NTW D6+1 150-2.40
415: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 22.0, PK NS 4 HE C2= 620-0.73
415: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 22.0, PK NS 4 SS D2= 620-0.53
517: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP NS 1 S xE DK= 1601.00
517: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP NS 4 HS D4+1 6503.00
517: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP NS 2 NTW C5+2 180-4.18
623: Z. Świderek - B. Micek, 11.0, MP NS 4 SE DA+1 650-2.40
623: Z. Świderek - B. Micek, 11.0, MP NS 2 SS C10-1 100-4.80
623: Z. Świderek - B. Micek, 11.0, MP NS 5 CS S5-3 150-8.33
711: M. Sobczak - P. Zawada, 26.0, DS/MA EW 3 HN DQ-1 100-1.47
711: M. Sobczak - P. Zawada, 26.0, DS/MA EW 6 SN D2= 1430-7.80
711: M. Sobczak - P. Zawada, 26.0, DS/MA EW 4 H xW SA-2 500-10.27
813: R. Mostek - K. Ziewacz, 9.0, MP EW 3 NTN D3+3 4901.00
813: R. Mostek - K. Ziewacz, 9.0, MP EW 4 SN S8+3 7103.47
813: R. Mostek - K. Ziewacz, 9.0, MP EW 2 HN S7+1 140-0.13
924: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 9.0, MP EW 5 CN SK-3 1504.60
924: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 9.0, MP EW PASS 00.73
924: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 9.0, MP EW 4 SS DA-1 506.07
 +/-3.60
 WYNIK-23.03
 MIEJSCE27