Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 10 maja 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: A. Łysakowski - A. Pietrucha, 10.0, MP, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
123: Z. Świderek - B. Micek, 11.0, MP NS 2 SS C6= 110-0.73
123: Z. Świderek - B. Micek, 11.0, MP NS 3 DW C7+1 130-2.47
123: Z. Świderek - B. Micek, 11.0, MP NS 1 NTW D5+2 1501.27
216: B. Lesiecki - Z. Sacha, 13.0, MP EW 3 HE SK-2 200-5.60
216: B. Lesiecki - Z. Sacha, 13.0, MP EW 4 HW DK= 6200.73
216: B. Lesiecki - Z. Sacha, 13.0, MP EW 3 NTS H7+3 690-0.87
318: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP EW 3 HE D9= 1401.87
318: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP EW 4 SE C7+1 450-1.60
318: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP EW 5 DW SJ+1 420-3.20
424: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 9.0, MP EW 2 DS H3= 90-0.20
424: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 9.0, MP EW 3 NTE S10-1 50-7.13
424: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 9.0, MP EW PASS 0-0.13
622: K. Jakubas - Z. Szkołut, 8.0, MP EW 3 SS D10-2 2000.00
622: K. Jakubas - Z. Szkołut, 8.0, MP EW 6 HS D4-1 1009.82
622: K. Jakubas - Z. Szkołut, 8.0, MP EW 1 NTE S4= 901.36
713: R. Mostek - K. Ziewacz, 9.0, MP NS 5 D xS SA-3 5001.73
713: R. Mostek - K. Ziewacz, 9.0, MP NS 2 SS C10= 1100.00
713: R. Mostek - K. Ziewacz, 9.0, MP NS 3 CS S7+2 150-1.80
815: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 22.0, PK EW 2 SS CQ+1 140-1.33
815: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 22.0, PK EW 3 NTS S5-2 2005.87
815: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 22.0, PK EW 4 SS H5= 420-4.53
920: P. Marcinowski - W. Strzemecki, 30.0, DS/MA NS 4 SE HK= 620-8.53
920: P. Marcinowski - W. Strzemecki, 30.0, DS/MA NS 7 D xE HA-6 14006.87
920: P. Marcinowski - W. Strzemecki, 30.0, DS/MA NS 4 HW C6= 620-10.53
1012: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP NS 3 DS SK= 1101.73
1012: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP NS 6 CS S3= 92010.40
1012: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP NS 4 S xS HA-4 1100-13.93
 +/-3.60
 WYNIK-17.35
 MIEJSCE25