Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 10 maja 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: R. Mostek - K. Ziewacz, 9.0, MP, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
115: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 22.0, PK EW 4 SW C4= 62010.20
115: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 22.0, PK EW 4 SE D4+2 480-0.60
115: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 22.0, PK EW 3 NTE HQ+3 490-1.33
217: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP EW 3 NTS D9= 600-11.00
217: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP EW 5 CN SA+1 420-1.13
217: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP EW 2 DS C7-1 100-2.71
324: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 9.0, MP EW 4 SN D4-1 1005.13
324: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 9.0, MP EW 3 DW HA= 1101.47
324: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 9.0, MP EW 2 NTE C5-1 100-6.93
522: K. Jakubas - Z. Szkołut, 8.0, MP EW 4 C xN SK-2 3007.27
522: K. Jakubas - Z. Szkołut, 8.0, MP EW 2 SW CK-2 200-4.53
522: K. Jakubas - Z. Szkołut, 8.0, MP EW 3 D xW HK-1 1002.87
612: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP NS 2 SN H2-1 500.07
612: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP NS 4 HW DK= 620-0.73
612: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP NS 4 NTN H6+2 6900.87
714: A. Łysakowski - A. Pietrucha, 10.0, MP EW 5 D xS SA-3 500-1.73
714: A. Łysakowski - A. Pietrucha, 10.0, MP EW 2 SS C10= 1100.00
714: A. Łysakowski - A. Pietrucha, 10.0, MP EW 3 CS S7+2 1501.80
819: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP NS 3 NTN D3+3 490-1.00
819: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP NS 4 SN S8+3 710-3.47
819: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP NS 2 HN S7+1 1400.13
911: M. Sobczak - P. Zawada, 26.0, DS/MA NS 2 SW C10-2 2002.80
911: M. Sobczak - P. Zawada, 26.0, DS/MA NS 3 NTE H6+1 430-4.07
911: M. Sobczak - P. Zawada, 26.0, DS/MA NS 2 HW SJ-1 501.93
1023: Z. Świderek - B. Micek, 11.0, MP NS 4 S xE HK-1 2007.40
1023: Z. Świderek - B. Micek, 11.0, MP NS 6 SN CA-1 100-15.07
1023: Z. Świderek - B. Micek, 11.0, MP NS 3 HW C6= 140-2.87
 +/-3.60
 WYNIK-11.65
 MIEJSCE23