Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
12315Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24763.0334
25299Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WPWP/24759.5528
29321Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WPWP/24758.6026
33313Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.5
2.5
WPWP/24758.2725
52318Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24756.2416
54316Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WPWP/24756.0415
56300Kazimierz Dujs
Krzysztof Galubiński
4.0
2.0
WPWP/24755.9914
65332Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WPWP/24755.5810
71303Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
7.0
LB
WP
WP/24755.168
86298Edward Niewierowski
Jerzy Wilczek
11.0
3.0
WPWP/24754.607
88295Jacek Wędrychowicz
Jerzy Bajka
12.0
5.0
WPWP/24754.487
102323Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24753.476
114317Andrzej Dymek
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/24752.995
116308Jan Adamczewski
Michał Kanikowski
11.0
5.0
WPWP/24752.895
128311Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WPWP/24752.474
133324Zenon Wierzbicki
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
LD
WP
WP/24752.134
135329Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/24752.093
141301Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24751.813
148333Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPWP/24751.532
157325Piotr Boroń
Justyna Łaniewska
4.0
2.0
WPWP/24750.872
158326Andrzej Ostrowski
Paweł Biś
2.0
1.5
WPWP/24750.862
176320Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
5.0
3.0
WPWP/24750.11
183296Piotr Biderman
Roman Wojciechowski
3.0
0.5
WPWP/24749.85
189331Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WPWP/24749.66
208314Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WPWP/24748.40
214305Ryszard Nowicki
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WPWP/24748.01
223334Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5
WPWP/24747.65
256309Zdzisław Wawrzyniak
Maciej Masłowski
3.0
2.0
WPWP/24745.84
259307Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/24745.66
266327Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
2.0
WPWP/24745.15
279302Henryk Duszyński
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24744.55
282297Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/24744.14
291328Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
4.0
3.0
WPWP/24743.61
305310Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/24742.53
306306Tadeusz Lejwoda
Zygfryd Banecki
3.0
4.0
WPWP/24742.53
317304Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
1.5
WPWP/24740.78
320312Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
2.0
4.0
WPWP/24740.11
337322Marian Kanikowski
Janusz Kopras
3.0
4.0
WPWP/24735.86
339319Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/24735.18

Statystyka ośrodków...