Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 29: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS NS 4 SN CA= 42024.85
117: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS NS 2 SS CT-2 20046.67
218: D. Marczak - W. Majewski, 9.0, DS NS 4 HE CQ+1 65045.12
218: D. Marczak - W. Majewski, 9.0, DS NS 4 SW SA= 62022.73
319: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS NS 4 SE D4= 42047.59
319: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS NS 3 HE C3= 14031.52
420: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 1.5, DS NS 3 HW DA-1 10060.61
420: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 1.5, DS NS 4 SxE D8-2 30064.54
521: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 3 NTN D3= 40085.84
521: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 5 HN S9-2 20014.46
622: A. Czajka - K. Ćwik, 12.0, DS NS 5 DN C4+2 44024.85
622: A. Czajka - K. Ćwik, 12.0, DS NS 4 HE SA= 42049.09
723: J. Chłądowicz - S. Zagórski, 3.0, DS NS 2 SE CK+1 14026.36
723: J. Chłądowicz - S. Zagórski, 3.0, DS NS 5 HE CA-1 10084.85
824: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS NS 1 NTE D3= 9038.18
824: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS NS 1 SE HA+2 14049.39
925: M. Motykiewicz - Z. Sosna, 8.0, DS NS 3 NTS HK+1 63056.97
925: M. Motykiewicz - Z. Sosna, 8.0, DS NS 3 SxS HK-1 10044.51
1013: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS NS 4 SxN HA-3 50053.03
1013: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS NS 3 HE DK= 14048.18
1114: K. Lewandowski - W. Skonieczny, 10.0, DS NS 3 HW S7= 14053.03
1114: K. Lewandowski - W. Skonieczny, 10.0, DS NS 4 SxE HA-4 80098.18
1215: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS NS 3 DW H6= 11071.51
1215: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS NS 3 NTN H7= 40023.17
1316: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS NS 5 SW DA-1 5061.28
1316: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS NS 3 DE H4+2 15074.54
 +/-
 WYNIK50.04
 MIEJSCE177