Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 257: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM 9NS 3 HE S2+2 20063.94
1242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM 10NS 4 CS H5-1 10066.67
2243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 11NS 3 HW S7= 14053.03
2243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 12NS 4 HN DK-2 2007.58
3244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM 13NS 3 NTW C3+1 63021.52
3244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM 14NS 3 NTN H2= 40023.17
4245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM 15NS 4 SW HT= 42019.51
4245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM 16NS 3 NTW H7+2 66016.36
5246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 17NS 4 SN CK= 42024.85
5246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 18NS 2 SS CT-2 20046.67
6247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM 19NS 4 HE CQ+1 65045.12
6247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM 20NS 3 CS HK-1 10088.18
7248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM 21NS 4 SE D4= 42047.59
7248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM 22NS 3 HW DK-1 10084.24
8249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 23NS 2 HW DK+2 1706.06
8249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 24NS 3 DN SA+1 13038.49
8235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 25NS 2 NTN CQ= 12055.42
8235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 26NS 5 DS SK+1 62075.30
8236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 27NS 2 CS H4+2 13075.15
8236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 28NS 4 SE H4= 42020.30
8237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM 29NS 4 HN ST+1 65068.86
8237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM 30NS 6 DS S3+1 94089.30
9238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 1NS 6 SxE DQ-4 80048.16
9238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 2NS 4 HE C5+1 45014.94
10239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM 3NS 3 NTE CK-1 10081.21
10239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM 4NS 4 NTW C8-1 10084.85
11240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB 5NS 1 NTE D3+2 15014.55
11240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB 6NS 3 SE D6= 14049.39
12241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 7NS 4 SS HK+1 65071.51
12241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 8NS 4 SS HK-2 10044.51
 +/-
 WYNIK48.21
 MIEJSCE211