Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 256: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM NS 4 SS HJ+2 68084.54
1245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM NS 4 SxS D5-1 10044.51
2246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM NS 4 SN HK-3 15069.39
2246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM NS 2 SS H3-2 20025.46
3247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM NS 3 HW C8+1 17022.43
3247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM NS 3 NTN D5= 60067.88
4248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM NS 2 HW SA+3 20050.30
4248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM NS 4 SN H2= 42049.70
5249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM NS 4 DN S6= 13076.83
5249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM NS 3 NTE S7+1 63040.91
6235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM NS 4 SN CK+1 45063.94
6235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM NS 2 SxS CT-3 80010.91
7236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM NS 4 HW D5+1 65045.12
7236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM NS 2 SE DA+2 17067.88
8237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM NS 2 SE D4+2 17081.02
8237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM NS 3 NTxN SK-4 8001.82
9238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM NS 2 HW DK+2 1706.06
9238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM NS 3 NTN ST= 40075.15
9239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM NS 3 NTN CQ-1 5024.70
9239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM NS 3 NTN S9-1 10023.49
9240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB NS 2 SE DK-1 5034.38
9240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB NS 4 SE D3+1 4503.94
9241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM NS 4 HN H3+1 65068.86
9241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM NS 6 DN SK= 92079.87
10242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM NS 5 CN S7+2 44024.85
10242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM NS 5 DW S3= 40075.91
11243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM NS 2 HN HK-1 5070.61
11243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM NS 5 HW D8-1 10084.85
12244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM NS 1 NTE S3+1 12024.24
12244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM NS 4 DxN S2-2 3009.70
 +/-
 WYNIK46.97
 MIEJSCE233