Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 255: J. Wieczorek - A. Chrenowski, 22.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM 15EW 3 NTN SJ+1 6306.41
1239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM 16EW 3 NTW HT+2 66083.64
2240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB 17EW 4 SN CK= 42075.15
2240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB 18EW 3 NTxN HK-4 110098.18
3241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 19EW 4 HE DA+1 65054.88
3241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 20EW 2 SE DA+2 17032.12
4242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM 21EW 4 SE D4+1 45089.76
4242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM 22EW 3 DN SK-1 5033.64
5243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 23EW 2 HW DA+1 14077.27
5243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 24EW 3 NTS S3= 40024.85
5244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM 25EW 3 HN CQ= 14033.43
5244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM 26EW 5 DS SK= 60042.77
5245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM 27EW 3 DN SK-1 5077.82
5245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM 28EW 4 SW HA-1 506.97
5246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 29EW 4 HN H3+1 65031.14
5246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 30EW 4 CxE C5-2 30057.86
6247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM 1EW 6 DN HQ+1 94015.03
6247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM 2EW 4 HE C9+1 45085.06
7248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM 3EW 2 HW S3= 11047.58
7248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM 4EW 6 HE CA-2 2003.64
8249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 5EW 1 NTE D3= 9061.82
8249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 6EW 1 SE HA+3 17080.30
9235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 7EW 6 SS HK-1 10090.91
9235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 8EW 3 SN ST-1 5042.07
10236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 9EW 4 SN HA-3 15030.61
10236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 10EW 3 HE DK-1 10020.91
11237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM 11EW 3 HW C2+1 17077.57
11237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM 12EW 4 HN DK-1 10073.03
12238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 13EW 3 NTxW D9+2 115099.70
12238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 14EW 4 SS D6+1 45011.59
 +/-
 WYNIK52.19
 MIEJSCE132