Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 254: A. Osiński - T. Czekała, 4.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 11NS 4 HW DK-1 5087.88
1238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 12NS 5 HN S4-2 2007.58
2239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM 13NS 4 HW CK-1 10081.51
2239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM 14NS 4 HxW S3-3 50098.78
3240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB 15NS 4 SxW HT= 5904.88
3240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB 16NS 3 NTE H3+2 66016.36
4241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 17NS 4 SS CK+1 45063.94
4241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 18NS 3 CxN HA-2 50024.24
5242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM 19NS 4 HE S5+1 65045.12
5242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM 20NS 4 SE DA= 62022.73
6243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 21NS 3 SE D4+1 17081.02
6243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 22NS 3 DxN HA-1 10043.64
7244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM 23NS 3 HW DK= 14022.73
7244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM 24NS 5 DxN SA-1 1005.15
7245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM 25NS 2 NTN CQ-1 5024.70
7245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM 26NS 6 DxS C7-1 20014.46
7246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 27NS 2 HW CJ-2 10053.43
7246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 28NS 4 SE D3+1 4503.94
7247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM 29NS 4 HN ST+1 65068.86
7247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM 30NS 6 DN SK+1 94089.30
8248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM 1NS 5 DN C4+1 42011.97
8248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM 2NS 4 HE DQ= 42049.09
9249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 3NS 1 HW S3+2 14026.36
9249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 4NS 4 HW DT= 62049.70
10235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 5NS 1 NTE D3-1 5060.61
10235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 6NS 3 SE HK-1 10092.73
11236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 7NS 4 SN H3= 62046.97
11236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 8NS 4 HE C2-1 5071.64
12237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM 9NS 4 HE S2= 62048.48
12237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM 10NS 3 HE DK-1 10079.09
 +/-
 WYNIK46.56
 MIEJSCE240