Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 253: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM 19EW 4 HW H3+1 65054.88
1248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM 20EW 4 SE DA= 62077.27
2249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 21EW 4 SE D4= 42052.41
2249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 22EW 3 DN SK-1 5033.64
3235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 23EW 4 HW DK-2 20013.94
3235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 24EW 3 DN C6+1 13061.51
3236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 25EW 3 NTN H2= 40014.16
3236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 26EW 4 SxW DK-1 20066.87
3237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM 27EW 2 HE DK-1 5065.62
3237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM 28EW 4 SE D3= 42079.70
3238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 29EW 4 HN H2+1 65031.14
3238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 30EW 4 SxE HA-2 30057.86
4239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM 1EW 5 DS S3+1 42088.03
4239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM 2EW 4 HE S5= 42050.91
5240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB 3EW 1 NTxN HK-1 10034.85
5240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB 4EW 4 HW S5= 62050.30
6241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 5EW 2 DxN DK-2 50099.39
6241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 6EW 3 SE HA-1 1007.27
7242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM 7EW 4 NTS HK-1 10090.91
7242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM 8EW 4 HE H3-1 5028.36
8243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 9EW 4 SxN HA-2 30042.12
8243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 10EW 2 HW HJ+1 14051.82
9244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM 11EW 2 DW C8+1 11023.94
9244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM 12EW 2 DxE SQ-2 30040.30
10245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM 13EW 2 SN HQ+1 1408.49
10245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM 14EW 3 NTN H2+1 43024.09
11246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 15EW 4 DN SJ= 13023.17
11246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 16EW 3 DE H4+1 13018.49
12247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM 17EW 4 SN CA+1 45036.06
12247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM 18EW 2 CE SK-1 5023.94
 +/-
 WYNIK45.05
 MIEJSCE267