Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 252: K. Antas - K. Czapczyk, 22.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 17EW 4 SN CK+1 45036.06
1249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 18EW 2 NTxN HK-1 20053.33
2235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 19EW 4 HE CQ+1 65054.88
2235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 20EW 3 CxS HK-1 20050.61
3236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 21EW 6 SE D3-1 5010.84
3236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 22EW 5 DxN SK-3 50093.94
4237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM 23EW 2 SW DA= 11057.88
4237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM 24EW 1 NTS S2+2 15048.79
4238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 25EW 2 SN CQ= 11056.63
4238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 26EW 3 NTS SK= 60042.77
4239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM 27EW 3 NTE C5-3 15013.04
4239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM 28EW 3 SE C2+1 17058.48
4240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB 29EW 4 HN ST+1 65031.14
4240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB 30EW 6 DS S3-1 5079.08
5241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 1EW 6 DN S2+1 94015.03
5241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 2EW 4 HE SA= 42050.91
6242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM 3EW 1 NTE S7+1 12061.21
6242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM 4EW 4 HW C8= 62050.30
7243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 5EW 1 NTE D3-1 5039.39
7243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 6EW 1 HS CT= 8014.85
8244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM 7EW 6 CN H5-1 10090.91
8244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM 8EW 4 SS HK-1 5042.07
9245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM 9EW 4 HE S6+1 65074.54
9245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM 10EW 3 HE DK-1 10020.91
10246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 11EW 3 HW C8= 14046.97
10246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 12EW 4 HN C3-2 20092.42
11247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM 13EW 3 NTW S6= 60063.64
11247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM 14EW 3 NTN H3+1 43024.09
12248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM 15EW 3 SW H6+2 20066.46
12248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM 16EW 3 NTW HA+2 66083.64
 +/-
 WYNIK50.83
 MIEJSCE159