Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 250: M. Kryniewski - W. Kaliński, 17.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 21NS 4 SE D4-1 5089.16
1241: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 22NS 4 HW DA-3 30096.97
2242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM 23NS 2 HW DK= 11042.12
2242: K. Dominiak - K. Dunst, 11.5, PM 24NS 3 SxE D8-2 30064.54
2243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 25NS 2 NTN CQ-1 5024.70
2243: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 26NS 5 HxS D8-1 20014.46
2244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM 27NS 3 SW CK-1 5034.38
2244: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM 28NS 4 SE H3= 42020.30
2245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM 29NS 3 NTN C6= 60031.92
2245: M. Sikora - A. Walczyński, 11.0, PM 30NS 6 DN SK-1 5020.92
3246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 1NS 5 SxE DK-3 50036.81
3246: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 2NS 4 HE DQ+1 45014.94
4247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM 3NS 2 DN SA-4 2007.88
4247: W. Warzała - A. Sękowski, 30.0, PM 4NS 4 HW DT= 62049.70
5248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM 5NS 1 NTE D2-1 5060.61
5248: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM 6NS 3 DS CT-4 20011.82
6249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 7NS 3 NTN H3+1 63056.97
6249: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 8NS 4 HE S3-1 5071.64
7235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 9NS 4 SxN HK-2 30057.88
7235: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 10NS 3 HE DK-1 10079.09
8236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 11NS 4 HW C8= 4206.67
8236: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 12NS 4 SxW D2-4 80098.18
9237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM 13NS 3 DE SQ-2 20096.06
9237: M. Gutowski - M. Gapa, 9.0, PM 14NS 4 SN H2= 42049.70
10238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 15NS 4 DN SJ= 13076.83
10238: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 16NS 3 NTW HT+1 63040.91
11239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM 17NS 4 SN CA= 42024.85
11239: A. Suchodolski - M. Wasłowicz, 6.0, PM 18NS 2 HE SK= 11058.79
12240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB 19NS 4 HW H2+1 65045.12
12240: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 10.0, ZP/LB 20NS 4 SE DA= 62022.73
 +/-
 WYNIK46.89
 MIEJSCE234