Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 168: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1178: M. Praszałowicz - P. Skałacki, 12.0, MP 25NS 3 NTN CQ-1 5024.70
1178: M. Praszałowicz - P. Skałacki, 12.0, MP 26NS 4 HS D6= 62075.30
1178: M. Praszałowicz - P. Skałacki, 12.0, MP 27NS 3 CxS H6+1 57099.92
2175: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 1NS 6 DN S4+1 94084.97
2175: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 2NS 4 HE C5= 42049.09
2175: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 3NS 3 CN SA-3 15014.85
3174: J. Michałek - M. Wilkoszewski, 26.0, SL 4NS 4 HE D7+1 65014.55
3174: J. Michałek - M. Wilkoszewski, 26.0, SL 5NS 3 NTE C5-1 5060.61
3174: J. Michałek - M. Wilkoszewski, 26.0, SL 6NS 1 NTE HA+2 15031.21
4177: T. Garbacik - J. Posłuszny, 24.0, MP 7NS 3 NTN H7= 60031.82
4177: T. Garbacik - J. Posłuszny, 24.0, MP 8NS 4 SN HA-3 15029.27
4177: T. Garbacik - J. Posłuszny, 24.0, MP 9NS 4 HxE H3+1 9900.61
5176: W. Rybka - M. Wilczyński, 10.0, MP 10NS 4 HE DK-2 20095.15
5176: W. Rybka - M. Wilczyński, 10.0, MP 11NS 3 HW DK= 14053.03
5176: W. Rybka - M. Wilczyński, 10.0, MP 12NS 3 NTN S3-1 10026.97
6172: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 13NS 3 NTW S5= 60036.36
6172: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 14NS 2 HxW DK-3 50098.78
6172: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 15NS 3 DN SJ+1 13076.83
7173: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 16EW 6 DW HA-1 1009.40
7173: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 17EW 4 SN CK= 42075.15
7173: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 18EW 2 SxS CT-3 80089.09
8170: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 19EW 4 HE H5+1 65054.88
8170: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 20EW 4 SE CJ= 62077.27
8170: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 21EW 4 SE HJ= 42052.41
9171: A. Lubojemski - W. Gąssowski, 25.0, MP 22EW 3 NTN SK-4 20076.67
9171: A. Lubojemski - W. Gąssowski, 25.0, MP 23EW 3 HW DA+1 17093.94
9171: A. Lubojemski - W. Gąssowski, 25.0, MP 24EW 2 SxE D8-1 10076.97
 +/-
 WYNIK55.92
 MIEJSCE57