Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 164: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1176: W. Rybka - M. Wilczyński, 10.0, MP 13NS 2 NTW S5= 12069.70
1176: W. Rybka - M. Wilczyński, 10.0, MP 14NS 4 SN H2= 42049.70
1176: W. Rybka - M. Wilczyński, 10.0, MP 15NS 3 NTN S3+2 66094.81
2172: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 16NS 3 NTE S7+2 66016.36
2172: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 17NS 3 HxW DK-4 80099.39
2172: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 18NS 3 DE SK= 11058.79
3173: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 19NS 4 HE CQ+1 65045.12
3173: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 20NS 4 SW C5= 62022.73
3173: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 21NS 4 SE D4= 42047.59
4170: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 22NS 4 DN SK-2 10043.64
4170: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 23NS 3 HW DK-1 10060.61
4170: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 24NS 4 HN SA-2 1005.15
5171: A. Lubojemski - W. Gąssowski, 25.0, MP 25NS 1 NTS CJ+1 12055.42
5171: A. Lubojemski - W. Gąssowski, 25.0, MP 26NS 5 SxW DK-2 50039.46
5171: A. Lubojemski - W. Gąssowski, 25.0, MP 27NS 2 CS H4+1 11063.34
6178: M. Praszałowicz - P. Skałacki, 12.0, MP 1NS 6 DS S2= 92063.80
6178: M. Praszałowicz - P. Skałacki, 12.0, MP 2NS 4 HE DQ= 42049.09
6178: M. Praszałowicz - P. Skałacki, 12.0, MP 3NS 1 NTN S5-2 10065.15
7175: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 4EW 4 HE SA+1 65085.45
7175: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 5EW 2 NTW DJ= 12075.76
7175: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 6EW 3 SE HA-1 1007.27
8174: J. Michałek - M. Wilkoszewski, 26.0, SL 7EW 6 DN H7= 13703.03
8174: J. Michałek - M. Wilkoszewski, 26.0, SL 8EW 4 HW C5-1 5028.36
8174: J. Michałek - M. Wilkoszewski, 26.0, SL 9EW 5 HE S2= 65074.54
9177: T. Garbacik - J. Posłuszny, 24.0, MP 10EW 3 SS H3-3 30083.94
9177: T. Garbacik - J. Posłuszny, 24.0, MP 11EW 3 HW C8+1 17077.57
9177: T. Garbacik - J. Posłuszny, 24.0, MP 12EW 3 SxW D2-2 30040.30
 +/-
 WYNIK52.82
 MIEJSCE117