Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 149: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1159: S. Urbanowski - L. Faber, 10.0, MP NS 4 HW H2+1 65045.12
1159: S. Urbanowski - L. Faber, 10.0, MP NS 4 SE DA= 62022.73
1159: S. Urbanowski - L. Faber, 10.0, MP NS 4 SE D4= 42047.59
2157: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP NS 3 DN SK-1 5066.36
2157: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP NS 4 HW DA-2 20086.06
2157: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP NS 3 SxE D5-3 50091.82
3156: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP NS 2 SN CQ= 11043.37
3156: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP NS 5 DS SK= 60057.23
3156: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP NS 4 SE CK-3 15086.96
4155: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP NS 5 CS S3+2 44024.85
4155: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP NS 4 HE C5+1 45014.94
4155: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP NS 1 HW S3= 8069.70
5154: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 4 HE D7+1 65014.55
5154: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 2 NTW C3= 12024.24
5154: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 3 DS CT-3 15031.21
6153: W. Stachnik - A. Harasimowicz, 9.0, MP NS 3 NTN H4= 60031.82
6153: W. Stachnik - A. Harasimowicz, 9.0, MP NS 4 HE H6-1 5071.64
6153: W. Stachnik - A. Harasimowicz, 9.0, MP NS 3 SN HK-1 5091.82
7152: L. Ochał - S. Błaszczyk, 5.5, MP EW 3 HE DK= 14051.82
7152: L. Ochał - S. Błaszczyk, 5.5, MP EW 3 HW DK+1 17077.57
7152: L. Ochał - S. Błaszczyk, 5.5, MP EW 2 SW D2-1 5058.18
8161: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP EW 3 NTW CK= 60063.64
8161: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP EW 3 NTN C6= 40076.83
8161: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP EW 3 NTN S6+3 6902.75
9158: W. Klapper - G. Superson, 32.0, SL/MP EW 3 NTE H5+1 63059.09
9158: W. Klapper - G. Superson, 32.0, SL/MP EW 4 SN CA+1 45036.06
9158: W. Klapper - G. Superson, 32.0, SL/MP EW 1 SxS CT-1 20053.33
 +/-
 WYNIK51.90
 MIEJSCE139