Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 145: J. Skuciński - J. Pasich, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1154: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 4 SN H7+1 65071.51
1154: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 3 SS HK-1 5057.93
1154: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 3 HE S2+2 20063.94
2153: W. Stachnik - A. Harasimowicz, 9.0, MP NS 3 HE DK= 14048.18
2153: W. Stachnik - A. Harasimowicz, 9.0, MP NS 3 HW DK= 14053.03
2153: W. Stachnik - A. Harasimowicz, 9.0, MP NS 3 NTS D6= 60067.88
3152: L. Ochał - S. Błaszczyk, 5.5, MP NS 3 NTW S3+1 63021.52
3152: L. Ochał - S. Błaszczyk, 5.5, MP NS 4 SS D6= 42049.70
3152: L. Ochał - S. Błaszczyk, 5.5, MP NS 4 DS SA+1 15087.50
4161: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP NS 3 NTE H4+1 63040.91
4161: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP NS 5 SN CA-1 503.64
4161: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP NS 1 SxS CT= 16099.39
5158: W. Klapper - G. Superson, 32.0, SL/MP NS 4 HE DA+1 65045.12
5158: W. Klapper - G. Superson, 32.0, SL/MP NS 4 SE DA= 62022.73
5158: W. Klapper - G. Superson, 32.0, SL/MP NS 4 HE D4= 42047.59
6159: S. Urbanowski - L. Faber, 10.0, MP NS 3 DS SK-1 5066.36
6159: S. Urbanowski - L. Faber, 10.0, MP NS 4 HW DK= 6201.21
6159: S. Urbanowski - L. Faber, 10.0, MP NS 2 SxE D8-3 50091.82
7157: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP EW 3 NTN D3-2 10093.98
7157: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP EW 5 DS SK= 60042.77
7157: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP EW 2 SE CQ-1 5065.62
8156: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP EW 6 DN C3= 92036.20
8156: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP EW 4 HE DQ= 42050.91
8156: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP EW 3 NTE CK-1 10018.79
9155: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP EW 4 HE CA= 62050.30
9155: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP EW 1 NTE D3-1 5039.39
9155: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP EW 4 SE HA= 62096.97
 +/-
 WYNIK53.14
 MIEJSCE107