Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 144: S. Jaros - E. Stefanów, 7.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1153: W. Stachnik - A. Harasimowicz, 9.0, MP NS 4 SE D5+1 65014.55
1153: W. Stachnik - A. Harasimowicz, 9.0, MP NS 1 NTE C5+1 12024.24
1153: W. Stachnik - A. Harasimowicz, 9.0, MP NS 3 SE CA= 14049.39
2152: L. Ochał - S. Błaszczyk, 5.5, MP NS 4 SS HK= 62046.97
2152: L. Ochał - S. Błaszczyk, 5.5, MP NS 4 HxE S3-1 10083.23
2152: L. Ochał - S. Błaszczyk, 5.5, MP NS 4 SN HA-3 15069.39
3161: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP NS 3 SxS H9-1 20025.46
3161: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP NS 2 HW C8+1 14053.03
3161: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP NS 4 SxE D2-3 50063.33
4158: W. Klapper - G. Superson, 32.0, SL/MP NS 3 NTW S5-1 10081.51
4158: W. Klapper - G. Superson, 32.0, SL/MP NS 4 SS D6= 42049.70
4158: W. Klapper - G. Superson, 32.0, SL/MP NS 4 DS H4= 13076.83
5159: S. Urbanowski - L. Faber, 10.0, MP NS 3 NTW HT+2 66016.36
5159: S. Urbanowski - L. Faber, 10.0, MP NS 4 SN CA+1 45063.94
5159: S. Urbanowski - L. Faber, 10.0, MP NS 2 SxS CT-3 80010.91
6157: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP NS 4 HW D5+1 65045.12
6157: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP NS 2 HW SA+2 17067.88
6157: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP NS 4 SE D4-1 5089.16
7156: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP EW 3 NTxN SK-4 80098.18
7156: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP EW 3 HW DK-1 10039.39
7156: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP EW 2 SxE CK-1 10076.97
8155: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP EW 3 NTN D3= 40014.16
8155: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP EW 5 DS SK= 60042.77
8155: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP EW 2 CN C8+1 11036.66
9154: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP EW 5 DS C4+2 44075.15
9154: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP EW 4 HE DQ= 42050.91
9154: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP EW 2 HW S3= 11047.58
 +/-
 WYNIK52.33
 MIEJSCE130