Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 maja 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 113: J. Manecki - A. Jaroński, 8.0, MA, MA/65

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1111: J. Van-Oosten - R. Gawrońska, 3.0, MA 7EW 3 NTN H3+1 63043.03
1111: J. Van-Oosten - R. Gawrońska, 3.0, MA 8EW 3 HE DJ+2 20075.30
1111: J. Van-Oosten - R. Gawrońska, 3.0, MA 9EW 3 SN HQ-2 10018.79
2119: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 16EW 3 NTE H5+2 66083.64
2119: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 17EW 3 NTS HQ+3 4904.24
2119: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 18EW 3 HE SK-2 1008.49
3115: K. Wośkowiak - M. Maszenda, 8.0, MA 13NS 3 NTW S5+2 6608.18
3115: K. Wośkowiak - M. Maszenda, 8.0, MA 14NS 4 SS D6+1 45088.41
3115: K. Wośkowiak - M. Maszenda, 8.0, MA 15NS 4 SW D2= 42019.51
4117: H. Robak - W. Jeleniewicz, 1.5, MA 10NS 3 HW S10-1 10079.09
4117: H. Robak - W. Jeleniewicz, 1.5, MA 11NS 2 HW C8+1 14053.03
4117: H. Robak - W. Jeleniewicz, 1.5, MA 12NS 3 NTS S2-1 10026.97
6112: R. Kiełkiewicz - T. Gawroński, 8.0, MA 19NS 4 HE CQ+1 65045.12
6112: R. Kiełkiewicz - T. Gawroński, 8.0, MA 20NS 2 HW DJ+2 17067.88
6112: R. Kiełkiewicz - T. Gawroński, 8.0, MA 21NS 4 SE D4-1 5089.16
7114: E. Gardzińska - W. Gardziński, 3.5, MA 22EW 4 D xN SK-2 30084.85
7114: E. Gardzińska - W. Gardziński, 3.5, MA 23EW 2 HW DK+1 14077.27
7114: E. Gardzińska - W. Gardziński, 3.5, MA 24EW 3 NTS S4= 40024.85
8120: J. Szczygieł - L. Łuniewski, 16.0, MA/LD 4NS 4 HE SA+1 65014.55
8120: J. Szczygieł - L. Łuniewski, 16.0, MA/LD 5NS 3 NTW D3-1 5060.61
8120: J. Szczygieł - L. Łuniewski, 16.0, MA/LD 6NS 2 SE HK+1 14049.39
9109: R. Maszenda - P. Nowicki, 8.0, MA/LD 25EW 2 NTN CQ-1 5075.30
9109: R. Maszenda - P. Nowicki, 8.0, MA/LD 26EW 5 DS SK= 60042.77
9109: R. Maszenda - P. Nowicki, 8.0, MA/LD 27EW 3 CS H4= 11036.66
 +/-
 WYNIK49.05
 MIEJSCE195