Turniej na maksy
Środa, 26 lutego 2014
Wyniki z 4 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka PM/66
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
2
63
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
18.0
7.0
PM
PM/66
61.98
22
3
77
Zbigniew Prasek
Józef Idczak
4.0
7.0
PM
PM/66
61.94
21
4
92
Agata Chojnicka
Piotr Zatorski
1.5
15.0
DS
SW
PM/66
61.13
20
5
79
Janusz Kobylarski
Witold Kaliński
2.5
12.0
PM
PM/66
61.12
19
6
81
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PM
PM/66
60.77
18
7
82
Aleksander Chrenowski
Wacław Janicki
13.0
15.0
PM
PM/66
59.86
17
10
78
Ryszard Kamiński
Krzysztof Niemkiewicz
2.5
4.0
PM
PM/66
59.05
14
12
90
Leszek Szkudlarek
Arkadiusz Matyjas
7.0
0.0
PM
AMA
PM/66
58.29
12
17
89
Jacek Lew
Józef Pochroń
13.0
18.0
PM
WP
PM/66
56.98
7
23
86
Radosław Szczepanowski
Marek Parol
2.0
2.5
PM
PM/66
55.56
4
24
84
Olga Zabulewicz
Jacek Sikora
4.0
2.0
PM
PM/66
55.23
4
30
87
Stanisław Bujała
Czesław Gruszecki
2.0
0.0
PM
PM/66
53.56
3
33
73
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
MA
PM
PM/66
53.05
3
49
72
Mirosław Małypan
Janusz Liwosz
2.5
4.0
PM
PM/66
49.52
50
71
Jacek Piotrowski
Szczepan Chruścicki
12.0
4.0
PM
PM/66
49.43
51
62
Michał Jurkowlaniec
Andrzej Waleśkiewicz
0.0
0.0
AMA
PM/66
49.22
53
88
Łukasz Wituszyński
Marcin Chat
0.0
0.0
AMA
PM/66
48.41
56
61
Halina Sułkowska
Robert Krawczyk
0.0
2.0
PM
PM/66
47.98
57
67
Grażyna Płocka
Kazimierz Dominiak
0.0
7.0
PM
PM/66
47.96
65
74
Elżbieta Starczewska
Artur Toeplitz
0.0
4.0
AMA
PM
PM/66
46.48
67
80
Dariusz Podfigurny
Adam Suchodolski
2.5
1.0
PM
PM/66
46.34
69
64
Marek Boros
Barbara Boros
4.0
1.5
PM
PM/66
45.66
71
66
Marek Piętak
Artur Klein
0.0
0.0
AMA
PM/66
45.27
73
69
Waldemar Wnuk
Zdzisław Koza
2.0
2.0
PM
PM/66
44.91
74
83
Józef Gnaciński
Dariusz Milewski
4.0
0.5
PM
PM/66
44.91
77
85
Gabriela Gnacińska
Danuta Żabicka
7.0
4.0
PM
PM/66
43.74
83
65
Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.0
1.5
PM
PM/66
40.32
84
91
Aurelia Wekezer
Michalina Plucińska
0.0
0.0
AMA
PM/66
39.62
86
75
Adam Okoński
Marzena Banach
0.0
0.5
AMA
PM
PM/66
39.53
87
70
Katarzyna Klimkiewicz
Roman Kowalewski
2.0
4.0
PM
PM/66
39.21
91
68
Stefan Kaszubowski
Jan Kisielewski
0.0
0.0
AMA
PM/66
27.78
Statystyka ośrodków...