Turniej na maksy

Czwartek, 3 maja 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
11Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4065.218
238Ryszard Jarmużewski
Jan Maciejewski
5.0
9.0
PMPM/29964.358
328Andrzej Duda
Tomasz Tapper
3.0
2.5
OPOP/27362.777
427Edward Bondarewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
5.0
5.0
OPOP/273-0.0060.096
519Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
0.0
0.0
MPMP/4559.185
620Piotr Turczynowicz
Adam Waśko
2.0
5.0
MPMP/4558.655
72Katarzyna Michałek
Jerzy Michałek
7.0
21.0
MP
SL
MP/4058.154
844Adam Borowski
Zygmunt Mikołajczyk
2.0
3.0
PMPM/29957.873
915Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
0.0
0.0
MPMP/4557.383
1031Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5157.022
1135Janina Buszman
Jan Wrotkowski
1.5
1.0
PMPM/29956.672
128Piotr Stefanów
Ryszard Cieślik
2.0
2.5
MPMP/4056.112
1341Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PMPM/29955.932
1410Wit Klapper
Tadeusz Garbacik
21.0
12.0
SL
MP
MP/4054.792
1530Jerzy Matelowski
Józef Turecki
3.0
3.0
PKPK/5153.821
1611Janusz Natorski
Tadeusz Biernat
5.0
12.0
MPMP/4053.331
1721Andrzej Bonczysty
Wiesław Grabowski
0.0
1.5
OPOP/27352.861
1818Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4552.211
1939Jacek Piotrowski
Jan Wieczorek
12.0
9.0
PMPM/29952.131
203Jan Skuciński
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MPMP/4051.351
219Halina Święch
Marian Nanke
7.0
5.0
MPMP/4051.251
2237Franciszek Gappa
Sławomir Piekut
0.0
13.0
PMPM/29949.541
2336Adam Derwiński
Andrzej Dobkowicz
3.0
3.0
PMPM/29949.17
2424Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OPOP/273-0.0049.08
2533Katarzyna Sapińska
Leszek Sapiński
1.5
2.0
PMPM/29948.89
267Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MPMP/4048.44
2740Teresa Górkiewicz
Jan Kamiński
2.5
5.0
PMPM/29947.31
2813Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4047.13
295Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4046.98
3029Jan Warchoł
Zygmunt Szczudło
2.5
2.5
PKPK/5146.58
3123Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OPOP/27346.37
3225Eryk Hamerski
Waldemar Kuczyński
2.5
3.0
OPOP/27343.57
3342Dorota Malec
Olgierd Zieliński
0.0
0.5
PMPM/29943.15
3422Zdzisław Szyksznian
Ryszard Wojnarski
3.0
3.0
OPOP/27343.01
3532Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
3.0
PKPK/5142.59
3626Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.5
0.5
OPOP/27342.26
3717Stanisław Wrona
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/4539.52
3812Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MPMP/4039.35
394Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4038.96
406Marek Orłowicz
Anna Orłowicz
2.5
0.0
MPMP/4038.85
4134Elżbieta Gańczarczyk
Aleksandra Krumholc
0.0
0.0
PMPM/29938.52
4243Maria Karwacka
Stanisław Rudny
1.5
2.0
PMPM/29936.48
4316Aleksandra Wołowiec
Agata Szeligowska
0.0
0.0
MPMP/4533.07

Statystyka ośrodków...