Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 26 kwietnia 2018
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
61
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZP
ZP/308
72.39
11
2
16
Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DS
DS/72
62.44
11
3
70
Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
3.0
7.0
ZP
ZP/308
49.40
10
4
14
Piotr Klubiński
Tomasz Struzik
9.0
5.0
DS
DS/67
49.39
9
5
24
Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DS
DS/94
7.20
41.73
9
6
51
Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.5
WP
WP/247
40.85
8
7
48
Robert Ciesielski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WP
WP/247
40.78
7
8
27
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DS
DS/94
7.20
37.16
7
9
17
Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
1.0
DS
DS/72
32.49
6
10
5
Barbara Radomska
Anna Jankowska
3.0
3.0
DS
DS/67
3.60
31.22
6
11
4
Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DS
DS/67
3.60
28.15
5
12
19
Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
2.0
2.0
DS
DS/72
26.88
4
13
33
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
13.0
9.0
PK
MP/317
3.60
26.76
4
14
32
Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
4.0
13.0
MP
PK
MP/317
3.60
21.39
3
15
68
Edward Chodźko
Lech Sulżycki
0.0
7.0
ZP
ZP/308
19.60
3
16
55
Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.5
WP
WP/247
19.40
3
17
1
Zbigniew Sosna
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DS
DS/67
3.60
19.36
2
18
64
Bolesław Tomaszewski
Wincenty Glina
0.0
0.0
ZP/308
15.85
2
19
44
Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WP
WP/247
14.97
2
20
58
Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.0
WP
WP/247
14.62
2
21
57
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WP
WP/247
13.99
2
22
60
Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WP
WP/247
12.10
2
23
35
Zbigniew Szkołut
Krzysztof Jakubas
5.0
3.0
MP
MP/317
3.60
11.53
2
24
25
Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DS
DS/94
7.20
11.26
2
25
2
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
3.60
11.24
2
26
34
Ryszard Skotarski
Maciej Rodzaj
12.0
7.0
MA
MP
MP/317
3.60
10.43
1
27
43
Wiktor Jankowiak
Zygfryd Banecki
0.0
4.0
NZ
WP
WP/247
8.57
1
28
46
Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
11.0
5.0
WP
WP/247
7.61
1
29
53
Janusz Suszczyński
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WP
WP/247
6.25
1
30
13
Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DS
DS/67
5.26
1
31
49
Paweł Fiebig
Jarosław Lubczyński
2.5
5.0
WP
WP/247
5.10
1
32
3
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
7.0
DS
DS/67
3.60
5.02
1
33
59
Małgorzata Węglewska
Tomasz Powęzka
1.0
1.5
WP
WP/247
1.91
1
34
37
Jerzy Stępień
Adam Stono
4.0
11.0
MP
MP/317
3.60
0.87
1
35
18
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DS
DS/72
0.48
36
29
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MP
MP/317
3.60
0.11
37
20
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
0.02
38
8
Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DS
DS/67
3.60
-3.08
39
11
Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/67
-3.41
40
50
Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247
-3.77
41
56
Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WP
WP/247
-5.91
42
30
Robert Mostek
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MP
MP/317
3.60
-6.06
43
31
Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
1.5
MP
MP/317
3.60
-6.13
44
39
Maciej Masłowski
Jerzy Fiksiński
2.0
3.0
WP
WP/247
-7.46
45
9
Wojciech Okuniewski
Ryszard Rosikiewicz
2.0
1.5
SL
DS
DS/67
3.60
-10.94
46
7
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
3.0
13.0
DS
DS/67
3.60
-11.63
47
63
Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZP
ZP/308
-12.20
48
65
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZP
ZP/308
-16.64
49
40
Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
4.0
WP
WP/247
-17.04
50
52
Piotr Biderman
Edward Chojnacki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/247
-17.80
51
54
Andrzej Gruszecki
Wiesław Rakowski
0.0
1.0
NZ
WP
WP/247
-17.92
52
41
Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247
-18.41
53
22
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DS
DS/72
-20.55
54
45
Tadeusz Lejwoda
Wojciech Witkowski
3.0
2.0
WP
WP/247
-20.57
55
69
Franciszek Daniel
Zygmunt Kondyjowski
0.0
3.0
ZP
ZP/308
-25.84
56
23
Zdzisław Biernat
Barnard Mikołajczyk
0.0
0.0
DS/94
7.20
-26.34
57
36
Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MP
MP/317
3.60
-26.51
58
26
Bartosz Ruciński
Piotr Kopański
0.5
1.0
DS
DS/94
7.20
-27.82
59
15
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DS
DS/72
-29.46
60
66
Krzysztof Orzechowski
Jerzy Schulz
5.0
9.0
ZP
ZP/308
-30.14
61
42
Ryszard Maćkowiak
Maria Pelant
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247
-30.98
62
62
Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.5
0.0
ZP
ZP/308
-31.80
63
67
Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308
-40.62
64
6
Lech Warężak
Adam Marcinowski
11.0
7.0
DS
DS/67
3.60
-42.50
65
47
Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.5
NZ
WP
WP/247
-43.88
66
12
Ryszard Rolka
Andrzej Suchodolski
5.0
4.0
DS
DS/67
-45.68
67
21
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DS
DS/72
-72.31
Statystyka ośrodków...