Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 26 kwietnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
161Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/30872.3911
216Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7262.4411
370Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
3.0
7.0
ZPZP/30849.4010
414Piotr Klubiński
Tomasz Struzik
9.0
5.0
DSDS/6749.399
524Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/947.2041.739
651Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.5
WPWP/24740.858
748Robert Ciesielski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPWP/24740.787
827Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/947.2037.167
917Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
1.0
DSDS/7232.496
105Barbara Radomska
Anna Jankowska
3.0
3.0
DSDS/673.6031.226
114Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/673.6028.155
1219Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
2.0
2.0
DSDS/7226.884
1333Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
13.0
9.0
PKMP/3173.6026.764
1432Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
4.0
13.0
MP
PK
MP/3173.6021.393
1568Edward Chodźko
Lech Sulżycki
0.0
7.0

ZP
ZP/30819.603
1655Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.5
WPWP/24719.403
171Zbigniew Sosna
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/673.6019.362
1864Bolesław Tomaszewski
Wincenty Glina
0.0
0.0
ZP/30815.852
1944Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/24714.972
2058Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.0
WPWP/24714.622
2157Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/24713.992
2260Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/24712.102
2335Zbigniew Szkołut
Krzysztof Jakubas
5.0
3.0
MPMP/3173.6011.532
2425Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/947.2011.262
252Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.6011.242
2634Ryszard Skotarski
Maciej Rodzaj
12.0
7.0
MA
MP
MP/3173.6010.431
2743Wiktor Jankowiak
Zygfryd Banecki
0.0
4.0
NZ
WP
WP/2478.571
2846Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
11.0
5.0
WPWP/2477.611
2953Janusz Suszczyński
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPWP/2476.251
3013Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/675.261
3149Paweł Fiebig
Jarosław Lubczyński
2.5
5.0
WPWP/2475.101
323Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
7.0
DSDS/673.605.021
3359Małgorzata Węglewska
Tomasz Powęzka
1.0
1.5
WPWP/2471.911
3437Jerzy Stępień
Adam Stono
4.0
11.0
MPMP/3173.600.871
3518Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/720.48
3629Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/3173.600.11
3720Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/720.02
388Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/673.60-3.08
3911Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/67-3.41
4050Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-3.77
4156Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/247-5.91
4230Robert Mostek
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/3173.60-6.06
4331Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
1.5
MPMP/3173.60-6.13
4439Maciej Masłowski
Jerzy Fiksiński
2.0
3.0
WPWP/247-7.46
459Wojciech Okuniewski
Ryszard Rosikiewicz
2.0
1.5
SL
DS
DS/673.60-10.94
467Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
3.0
13.0
DSDS/673.60-11.63
4763Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/308-12.20
4865Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/308-16.64
4940Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
4.0
WPWP/247-17.04
5052Piotr Biderman
Edward Chojnacki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/247-17.80
5154Andrzej Gruszecki
Wiesław Rakowski
0.0
1.0
NZ
WP
WP/247-17.92
5241Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-18.41
5322Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/72-20.55
5445Tadeusz Lejwoda
Wojciech Witkowski
3.0
2.0
WPWP/247-20.57
5569Franciszek Daniel
Zygmunt Kondyjowski
0.0
3.0

ZP
ZP/308-25.84
5623Zdzisław Biernat
Barnard Mikołajczyk
0.0
0.0
DS/947.20-26.34
5736Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/3173.60-26.51
5826Bartosz Ruciński
Piotr Kopański
0.5
1.0
DSDS/947.20-27.82
5915Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/72-29.46
6066Krzysztof Orzechowski
Jerzy Schulz
5.0
9.0
ZPZP/308-30.14
6142Ryszard Maćkowiak
Maria Pelant
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247-30.98
6262Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.5
0.0
ZP
ZP/308-31.80
6367Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308-40.62
646Lech Warężak
Adam Marcinowski
11.0
7.0
DSDS/673.60-42.50
6547Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.5
NZ
WP
WP/247-43.88
6612Ryszard Rolka
Andrzej Suchodolski
5.0
4.0
DSDS/67-45.68
6721Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/72-72.31

Statystyka ośrodków...