Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 19 kwietnia 2018

Wyniki z 11 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
1100Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
4.0
4.0
WPWP/2523.6064.7817
248Janina Buszman
Jan Wrotkowski
1.5
1.0
PMPM/29963.8417
375Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24762.5616
423Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.0
7.0
DSDS/724.8059.1516
5122Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/30853.2015
624Artur Winkler
Andrzej Kaźmierczak
9.0
12.0
DSDS/724.8050.2414
793Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
3.0
4.0
WPWP/2472.4049.0214
8128Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
3.0
7.0
ZPZP/30847.3113
931Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
5.0
7.0
MPMP/3174.8041.9913
10101Teodor Jenczewski
Adam Piszczek
1.0
1.5
WPWP/2523.6039.3112
11113Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
13.0
12.0
WPWP/29239.0312
1253Józef Gnaciński
Łukasz Kuczewski
4.0
1.5
PMPM/29938.2711
1341Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OPOP/27338.1511
1443Waldemar Kuczyński
Wiesław Grabowski
3.0
1.5
OPOP/27337.2310
1533Adam Stono
Jerzy Stępień
11.0
4.0
MPMP/3174.8036.0410
1696Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
15.0
9.0
WP
LB
WP/2472.4032.859
1782Andrzej Gruszecki
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
NZ
WP
WP/2472.4032.339
1879Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/24730.858
1915Piotr Klubiński
Sławomir Zagórski
9.0
2.5
DSDS/673.6028.687
2055Ryszard Jarmużewski
Leszek Sapiński
5.0
2.0
PMPM/29928.347
21109Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSWP/29228.236
2266Janusz Jędrzejewski
Andrzej Kot
5.0
2.5
WPWP/12027.826
23105Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/2523.6027.745
2416Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/673.6027.695
2591Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LDWP/2472.4027.594
2670Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
4.0
WPWP/12027.114
2712Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
2.5
4.0
DSDS/673.6026.514
2851Maria Ewertowska
Piotr Kowalewski
1.5
0.5
PMPM/29925.854
2913Janusz Drozdowski
Samuel Bałdysz
12.0
5.0
DSDS/673.6025.184
30106Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/2523.6022.973
31108Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25222.973
3295Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Krzysztof Brudka
7.0
13.0
WPWP/2472.4022.683
3390Sophia Bałdysz
Jan Pędziński
5.0
3.0
DS
WP
WP/24720.823
3444Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OPOP/27320.543
3574Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
4.0
WPWP/2472.4020.283
3614Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/673.6019.953
378Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/6719.583
3872Elżbieta Kamińska
Sławomir Tomaszewski
0.0
2.0
WPWP/2472.4018.773
3934Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
13.0
9.0
PKMP/3174.8018.083
4018Maciej Bielawski
Jacek Krystecki
11.0
3.0
DSDS/673.6017.773
41112Ryszard Olenderek
Jan Kuczera
12.0
7.0
WPWP/29216.992
42116Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
3.0
3.0
DSWP/29216.552
432Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6716.142
4467Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WPWP/12015.282
4569Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WPWP/12014.972
46124Wacław Stefluk
Marek Tuziemski
4.0
3.0
ZPZP/30814.882
47118Józef Sławenta
Mirosław Powązka
5.0
3.0
DSWP/29213.402
4856Jerzy Maciejak
Sławomir Piekut
1.5
13.0
PMPM/29912.792
4928Janusz Piwoński
Maciej Operlejn
1.5
2.0
KPKP/16012.642
5058Andrzej Dobkowicz
Jan Maciejewski
3.0
9.0
PMPM/29911.992
5159Adam Borowski
Marek Szymborski
2.0
4.0
PMPM/29910.922
526Sławek Robel
Aleksander Czajka
5.0
7.0
KP
DS
DS/6710.381
5335Leszek Gabriel
Robert Mostek
7.0
4.0
MPMP/3174.807.811
5437Julian Mroziak
Marek Kawałko
4.0
2.5
OPOP/2736.921
55119Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.5
0.0
ZP
ZP/308-0.506.031
5676Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/2472.405.981
5730Zbigniew Świderek
Bronisław Micek
4.0
7.0
MPMP/3174.805.031
5852Teresa Górkiewicz
Jan Lech
2.5
5.0
PMPM/299-0.504.601
5960Zbigniew Guzik
Józef Idczak
0.0
7.0
PMPM/2994.561
604Baichuan Yu
Marcin Pastudzki
0.5
2.5
DSDS/674.341
6178Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/2472.403.761
6263Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WPWP/1201.471
6371Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/247-0.58
6454Jan Klapkowski
Janusz Różański
7.0
3.0
PMPM/299-0.77
6521Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.0
2.0
DSDS/724.80-1.14
6699Zbigniew Senski
Józef Murawski
0.5
0.5
WPWP/2523.60-1.48
6787Henryk Duszyński
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WPWP/2472.40-1.52
6811Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
13.0
5.0
DSDS/673.60-1.61
6917Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
7.0
DSDS/673.60-2.07
7020Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/724.80-2.27
7180Maciej Masłowski
Paweł Siwak
2.0
2.0
WPWP/2472.40-2.61
7281Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.0
WPWP/247-2.91
7319Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/724.80-3.85
74121Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/308-4.01
75126Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308-4.34
7665Maria Kowal
Marta Smętek
0.0
0.0
WPWP/120-4.45
77127Edward Chodźko
Lech Sulżycki
0.0
7.0

ZP
ZP/308-5.10
789Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/67-5.11
79115Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Klimczak
3.0
2.5
DSWP/292-5.58
8042Andrzej Pawlik
Andrzej Sobina
3.0
3.0
OP
DS
OP/273-5.90
81102Tomasz Pawłowski
Andrzej Malenta
1.5
5.0
WPWP/2523.60-6.32
82110Mieczysław Frąckowiak
Daniel Mrugała
3.0
0.5
WPWP/292-7.02
8373Wojciech Witkowski
Tadeusz Lejwoda
2.0
3.0
WPWP/247-8.32
8461Maria Karwacka
Ewa Stukan
1.5
2.0
PMPM/299-0.50-11.29
8527Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
2.0
3.0
KPKP/160-12.64
8684Zygfryd Banecki
Wiktor Jankowiak
4.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-12.68
87123Krzysztof Orzechowski
Jerzy Schulz
5.0
9.0
ZPZP/308-13.05
8822Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/724.80-13.28
8940Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPOP/273-14.04
9057Jan Kamiński
Zygmunt Mikołajczyk
5.0
3.0
PMPM/299-14.14
9147Elżbieta Gańczarczyk
Katarzyna Sapińska
0.0
1.5
PMPM/299-15.18
9297Waldemar Czajkowski
Dariusz Szopieraj
1.5
3.0
WPWP/2523.60-15.86
9345Zdzisław Szyksznian
Aleksander Dudek
3.0
3.0
OPOP/273-15.93
9483Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
1.5
5.0
WPWP/247-17.63
9598Stefan Samól
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/2523.60-17.77
9685Bernard Kurasz
Leszek Patuła
2.0
2.5
WPWP/247-18.84
9739Andrzej Duda
Tomasz Tapper
3.0
2.5
OPOP/273-19.63
9838Tomasz Prądzyński
Maciej Sachs
4.0
1.0
OPOP/273-20.21
99111Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DSWP/292-22.16
10049Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PMPM/299-24.26
101117Grzegorz Więcek
Paweł Galuba
3.0
1.0
DSWP/292-24.86
10246Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.5
2.0
OPOP/273-27.14
10368Roman Kowal
Franciszek Szklennik
0.0
0.0
WPWP/120-28.99
10492Piotr Portala
Krzysztof Staśkiewicz
2.5
2.5
WPWP/247-29.86
10532Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
4.0
13.0
MP
PK
MP/3174.80-33.24
1065Wiesław Kubiński
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DSDS/67-33.86
1073Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
7.0
DSDS/67-34.10
108104Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/2523.60-35.64
10986Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.5
WPWP/247-36.84
110120Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/308-37.65
11110Anna Jankowska
Barbara Radomska
3.0
3.0
DSDS/673.60-37.73
11289Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.5
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-37.92
11329Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/3174.80-42.12
1147Agnieszka Chudy
Agata Chojnicka
3.0
2.5
DS
PM
DS/67-49.33
11564Tadeusz Grewling
Wiesław Świderski
2.0
2.0
WPWP/120-53.22
116114Zdzisława Zabłocka
Dariusz Pannek
3.0
2.5
DSWP/292-54.59
11725Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/724.80-55.26
11888Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/247-57.20
119125Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
0.5
0.5
ZPZP/308-57.77
12062Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMPM/299-59.89
121103Zbyszek Szczepaniuk
Kajetan Granops
0.0
0.0
WP/2523.60-64.69
12277Edward Chojnacki
Jerzy Chełmikowski
0.0
0.0
NZWP/247-68.18
12350Aleksandra Krumholc
Olgierd Zieliński
0.0
0.5
PMPM/299-76.63

Statystyka ośrodków...