Turniej na maksy

Czwartek, 19 kwietnia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
110Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5871.999
224Halina Święch
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MPMP/4062.619
342Marek Glibowski
Adam Waśko
2.0
5.0
MPMP/4561.338
450Marek Rusek
Zdzisław Żuber
2.5
3.0
PKPK/5159.627
54Marek Marciniak
Ryszard Markowski
3.0
4.0
LBLB/12758.786
639Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
0.0
0.0
MPMP/4556.746
718Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MPMP/4056.615
815Włodzimierz Rutkowski
Dariusz Gelo
4.0
1.5
MAMA/5856.074
922Tytus Bisping
Aleksandra Jurkiewicz
5.0
5.0
MPMP/4055.404
1031Zdzisław Burda
Józef Barczyk
1.5
7.0
MPMP/4055.123
1143Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5154.542
1217Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPMP/4054.382
132Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.0
LBLB/12754.352
145Marian Nieznański
Marcin Sakowicz
7.0
0.0
LBLB/12753.772
1511Kazimierz Puczyński
Jacek Koter
13.0
5.0
MAMA/5853.532
166Stanisław Kotas
Czesław Plachimowicz
5.0
5.0
LBLB/12753.532
1713Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5853.252
1819Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4053.181
1944Tomasz Mazur
Robert Piechota
3.0
5.0
PKPK/5153.051
2026Zbigniew Sagan
Hanna Leskiewicz
9.0
3.0
MPMP/4052.171
2135Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4052.101
2233Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4051.931
2327Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4051.461
2447Jerzy Matelowski
Zbigniew Niziołek
3.0
2.0
PKPK/5151.111
2528Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4051.011
2637Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
0.0
0.0
MPMP/4549.94
2738Janina Dziedzina
Bogdan Łukasik
0.0
0.5
MPMP/4549.68
2820Małgorzata Praszałowicz
Jerzy Michałek
5.0
21.0
MP
SL
MP/4049.31
2921Czesław Usarz
Halina Samborek
1.0
2.0
MPMP/4048.97
309Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/5848.58
3146Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.5
0.0
PK
PK/5148.23
3229Robert Rostek
Andrzej Kopański
3.0
3.0
LU
MP
MP/4047.50
3316Krzysztof Kwiatkowski
Michał Kilanowski
4.0
4.0
MAMA/5847.49
3423Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
1.5
2.5
MPMP/4047.39
353Wojciech Felsztyński
Waldemar Prażanowski
1.0
0.5
LBLB/12746.78
367Mirosław Jedynak
Czesław Szymański
2.5
3.0
LBLB/12746.71
3745Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5146.62
3848Bogdan Rojkowicz
Andrzej Janda
5.0
5.0
PKPK/5146.19
391Agnieszka Ziomek
Krzysztof Hajkowski
2.0
9.0
LBLB/12745.01
4041Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MPMP/4544.04
4125Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4042.47
4234Zbigniew Gruszecki
Jan Truniarz
4.0
1.5
MPMP/4042.12
4332Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4041.13
448Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12741.05
4549Zbigniew Kozioł
Zygmunt Szczudło
4.0
2.0
PKPK/5140.63
4640Stanisław Wrona
Agata Szeligowska
0.0
0.0
MPMP/4538.26
4712Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.5
0.5
MAMA/5837.77
4830Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MPMP/4037.75
4914Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
0.5
0.5
MAMA/5831.33

Statystyka ośrodków...