Turniej na maksy
Środa, 18 kwietnia 2018
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
9
104
Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WP
WP/247
58.84
15
14
130
Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
3.0
5.0
WP
WP/247
57.16
12
15
119
Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WP
WP/247
56.51
11
20
132
Wojciech Robiński
Adam Peszke
5.0
5.0
WP
WP/247
56.04
8
22
107
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/247
55.94
7
23
121
Edward Niewierowski
Janusz Kopras
11.0
4.0
WP
WP/247
55.59
7
25
126
Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WP
WP/247
55.34
5
30
111
Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WP
WP/247
54.69
4
38
131
Witold Szczepaniak
Jerzy Wilczek
5.0
3.0
WP
WP/247
54.11
3
40
128
Lidia Gapińska
Andrzej Proniewicz
1.5
3.0
WP
WP/247
53.55
3
41
122
Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WP
WP/247
53.49
3
45
115
Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.5
1.5
WP
WP/247
53.22
3
51
102
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WP
WP/247
52.69
2
56
118
Michał Moryson
Jan Sibilski
2.5
5.0
WP
WP/247
51.94
1
57
109
Jan Borychowski
Krzysztof Buzała
12.0
4.0
WP
LD
WP/247
51.73
1
58
108
Tadeusz Dziadykiewicz
Tomasz Powęzka
1.5
1.5
WP
WP/247
51.71
1
62
116
Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
0.5
WP
WP/247
51.35
1
63
112
John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WP
WP/247
51.20
1
64
113
Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
4.0
WP
WP/247
51.09
1
65
105
Barbara Speth
Elżbieta Kamińska
1.5
0.0
WP
WP/247
51.07
1
66
106
Sławomir Tomaszewski
Roman Wojciechowski
2.0
0.5
WP
WP/247
50.97
67
125
Kajetan Gościański
Ewa Morawska
1.5
0.5
WP
WP/247
50.90
72
124
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
50.12
77
103
Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WP
WP/247
49.23
84
99
Zenon Wierzbicki
Maciej Masłowski
5.0
2.0
LD
WP
WP/247
48.67
88
129
Jacek Wędrychowicz
Jerzy Bajka
12.0
5.0
WP
WP/247
48.02
90
101
Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WP
WP/247
47.53
98
110
Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
1.0
WP
WP/247
45.45
100
123
Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WP
WP/247
45.13
102
114
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WP
WP/247
44.55
110
100
Hieronim Nowacki
Maciej Wybranowski
5.0
4.0
WP
WP/247
43.23
115
127
Eugeniusz Kubiak
Ligia Banaszak
0.5
0.0
WP
WP/247
41.89
118
134
Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WP
WP/247
41.77
128
133
Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
0.0
0.0
WP
WP/247
36.00
129
117
Lidia Suszczyńska
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WP
WP/247
30.23
Statystyka ośrodków...