Turniej na maksy

Czwartek, 12 kwietnia 2018

Wyniki z 9 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
166Adam Waśko
Marek Glibowski
5.0
2.0
MPMP/4568.0713
255Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4061.4113
387Waldemar Czajkowski
Dariusz Szopieraj
1.5
3.0
WPWP/25260.2312
441Marcin Sakowicz
Marian Nieznański
0.0
7.0
LBLB/12759.9112
537Czesław Plachimowicz
Ryszard Markowski
5.0
4.0
LBLB/12759.7011
619Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/6759.4611
776Tomasz Gąsior
Marek Barański
1.0
1.0
SLSL/5359.2310
893Tomasz Solarski
Stefan Samól
3.0
3.0
WPWP/25259.089
962Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
0.0
0.0
MPMP/4558.669
1056Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4058.608
1135Agnieszka Ziomek
Jacek Rybacki
2.0
4.0
LBLB/12757.478
1289Andrzej Małdziński
Paweł Kierszka
4.0
3.0
WPWP/25257.387
1372Marek Rusek
Zdzisław Żuber
2.5
3.0
PKPK/5157.337
1443Katarzyna Michałek
Jerzy Michałek
7.0
21.0
MP
SL
MP/4057.206
156Adam Szewczak
Andrzej Pawłowski
1.5
1.5
DSDS/26956.896
1680Helena Gołębiowska
Edmund Gabryś
1.5
5.0
SLSL/5356.575
1783Bogdan Tarnawski
Janusz Zagała
1.5
1.5
SLSL/5355.795
1838Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.0
LBLB/12755.494
1979Zofia Rożniatowska
Adam Żywiec
4.0
4.0
SLSL/5355.264
2012Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6754.863
2114Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6754.713
224Grzegorz Czapulak
Piotr Birowski
5.0
1.5
DSDS/26954.433
2349Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/4054.213
2475Anna Wszelaczyńska
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/5354.133
2592Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/25253.973
2694Jerzy Stypiński
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/25253.713
2724Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6753.622
2821Lilianna Szatańska
Marcin Motykiewicz
3.0
4.0
DSDS/6753.432
2967Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5153.402
3027Bogdan Bródka
Włodzimierz Żurawicz
4.0
3.0
KPKP/16053.372
3186Julian Lassota
Jerzy Michalski
12.0
5.0
SLSL/5353.072
3229Janusz Piwoński
Maciej Operlejn
1.5
2.0
KPKP/16053.052
3334Krzysztof Hajkowski
Czesław Rekret
9.0
4.0
LBLB/12753.032
3430Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KP/16052.972
3510Mariusz Kowalczyk
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6752.952
361Wiesław Kozieł
Marian Gołąbek
2.0
1.5
DSDS/26952.662
3771Zbigniew Niziołek
Jacek Gąsiorek
2.0
2.5
PKPK/5152.642
3881Stanisław Bujdo
Robert Krupiński
3.0
4.0
SLSL/5352.191
3954Małgorzata Praszałowicz
Marian Nanke
5.0
5.0
MPMP/4051.931
4059Janina Dziedzina
Bogdan Łukasik
0.0
0.5
MPMP/4551.891
4163Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
0.0
0.0
MPMP/4551.591
4232Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16051.551
437Andrzej Janiak
Tymoteusz Zaborowski
2.5
1.0
DSDS/26951.371
4451Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4051.331
4560Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4551.261
4615Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DSDS/6751.131
4722Krzysztof Lewandowski
Aleksander Czajka
5.0
7.0
DSDS/6751.111
488Tadeusz Cymbalista
Henryk Wiszniewski
4.0
4.0
DSDS/26950.68
4985Stefania Bujdo
Jacek Kamiński
2.0
1.0
SLSL/5350.50
5044Tytus Bisping
Aleksandra Jurkiewicz
5.0
5.0
MPMP/4050.34
5170Andrzej Janda
Damian Smulski
5.0
3.0
PKPK/5150.32
5258Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/4050.21
535Salwa Ryszard
Mieleszko Janusz
0.0
0.0
DS/26949.88
542Szmydyński Piotr
Świrzewski Andrzej
0.0
0.0
DS/26949.20
5513Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
7.0
DSDS/6748.86
5668Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5148.55
5757Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MPMP/4048.49
5817Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/6748.41
5984Marek Zych
Sławomir Lasota
0.0
1.0

SL
SL/5348.37
6046Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MPMP/4047.67
6173Jerzy Całka
Janusz Jabłoński
1.5
2.5
SLSL/5347.53
6211Piotr Kulesza
Barbara Radomska
7.0
3.0
DSDS/6747.11
6345Józef Barczyk
Władysław Kaczor
7.0
4.0
MPMP/4047.07
6482Rafał Sołtysik
Dymitr Czechowicz
2.0
1.5
SLSL/5346.92
6518Marcin Pastudzki
Baichuan Yu
2.5
0.5
DSDS/6746.84
6653Zdzisław Burda
Halina Święch
1.5
7.0
MPMP/4046.71
679Jerzy Więcławski
Anna Jankowska
4.0
3.0
DSDS/6746.36
6823Jerzy Gładysz
Tomasz Struzik
12.0
5.0
DSDS/6746.09
6916Kamila Kukuła
Andrzej Bojda
5.0
0.5
DSDS/6746.09
7025Andrzej Suchodolski
Wiesław Kubiński
4.0
4.0
DSDS/6745.71
7147Robert Rostek
Andrzej Kopański
3.0
3.0
LU
MP
MP/4045.57
7248Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4045.52
7331Ewa Malka
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.5
0.5
KPKP/16045.20
7488Tadeusz Bryła
Adam Piszczek
0.5
1.5
WPWP/25245.11
7564Stanisław Wrona
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/4544.79
7674Jacek Czaja
Marek Gogołowicz
4.0
2.0
SLSL/5344.17
7728Maria Pruchniewska
Krzysztof Kafarski
1.0
1.5
KP
ZP
KP/16044.06
7890Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
4.0
4.0
WPWP/25243.69
7933Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12743.67
8020Wojciech Szałapak
Dominik Michniewski
4.0
1.5
DSDS/6743.53
8152Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4043.42
8295Zbigniew Senski
Józef Murawski
0.5
0.5
WPWP/25242.81
8339Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LBLB/12742.64
8496Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25242.59
8540Roman Zieliński
Stanisław Kotas
0.0
5.0

LB
LB/12741.47
8691Zbyszek Szczepaniuk
Andrzej Malenta
0.0
5.0
 
WP
WP/25241.43
8778Anna Kożuszek
Roman Kożuszek
1.0
1.0
SLSL/5341.38
8850Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4040.33
8965Robert Wasyliw
Jan Jagielski
0.0
0.0
MPMP/4540.27
9069Janusz Hołdan
Bogusław Kubik
0.0
0.0
PK/5137.77
9136Waldemar Prażanowski
Grzegorz Hajkowicz
0.5
1.5
LBLB/12736.62
923Depta Stanisław
Gajek Jerzy
0.0
0.0
DS/26934.89
9377Krystyna Wizor
Jewgienij Raev
0.0
0.0
SL/5334.89
9461Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4533.46

Statystyka ośrodków...