Turniej na maksy

Wtorek, 10 kwietnia 2018

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
143Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
13.0
12.0
LDMA/6565.1513
24Sylwester Gołdyn
Ewa Nazaruk
2.0
3.0
DSDS/13662.0113
371Edward Bednarczyk
Radosław Szczepanowski
5.0
2.5
PMPM/29960.2112
461Jan Maciejewski
Jarosław Pęski
9.0
5.0
PMPM/29959.9811
546Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4559.8811
667Jacek Terlecki
Zbigniew Walczyński
5.0
9.0
PMPM/29959.2610
788Edward Niewierowski
Ryszard Nowicki
11.0
4.0
WPWP/25458.9710
889Hieronim Nowacki
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WPWP/25457.919
973Edward Janusz
Andrzej Szyndler
0.0
0.0
PMPM/29957.539
1056Aleksander Sejud
Witold Białas
9.0
5.0
OPOP/10557.418
115Stanisław Janiak
Lesław Cegiel
5.0
4.0
DSDS/13656.967
1226Marian Ganicz
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/29856.557
1316Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29856.416
1429Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
2.0
3.0
KPKP/16056.366
1578Barbara Podgórska
Henryk Duszyński
4.0
4.0
WPWP/25456.295
1612Robert Księżopolski
Krzysztof Lewandowski
4.0
5.0
DSDS/29855.615
1772Jan Klapkowski
Czesław Pertkiewicz
7.0
0.0
PMPM/29955.534
183Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
3.0
3.0
DSDS/13655.473
1955Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
OP
SL
OP/10555.293
2079Janusz Kopras
Zdzisław Wawrzyniak
4.0
3.0
WPWP/25455.283
2133Krzysztof Wośkowiak
Michał Maszenda
5.0
3.0
MAMA/6555.093
2217Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/29854.733
2342Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
5.0
MAMA/6554.363
2434Leszek Łuniewski
Jarosław Szczygieł
12.0
4.0
LD
MA
MA/6553.913
2569Adam Derwiński
Andrzej Dobkowicz
3.0
3.0
PMPM/29953.662
2639Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MAMA/6553.482
2750Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4553.152
281Zdzisław Klimczak
Stanisław Gołdyn
4.0
1.5
DSDS/13652.812
2957Adrian Bakalarz
Bogdan Bialik
7.0
2.5
SLOP/10552.802
3047Stanisław Waśko
Jacek Zając
9.0
11.0
MPMP/4552.792
3111Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29852.222
3220Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/29852.202
3335Danuta Krupnik
Rafał Maszenda
7.0
3.0
WM
MA
MA/6552.132
3458Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.0
SL
OP
OP/10551.972
3524Jarosław Chłądowicz
Wojciech Lubas
0.5
5.0
DSDS/29851.931
3625Janusz Pawlicki
Tomasz Struzik
5.0
5.0
DSDS/29851.581
3765Hanna Wójcicka
Stanisław Grajewski
0.0
0.5
PMPM/29951.051
3822Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/29850.811
397Eugeniusz Hładyszewski
Bogdan Sadowski
2.0
1.0
DSDS/13650.631
4019Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
3.0
DSDS/29850.541
419Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/29850.511
4287Sławomir Speth
Tomasz Powęzka
1.0
1.5
WPWP/25450.241
4318Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
1.0
DSDS/29850.161
4430Ewa Malka
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.5
0.5
KPKP/16049.951
4580Włodzimierz Kwiatkowski
Lidia Gapińska
12.0
1.5
WPWP/254-0.6349.75
4651Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.5
0.5
SLOP/10549.49
4741Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
9.0
7.0
LDMA/6549.26
4845Józef Waśko
Ryszard Woliński
5.0
12.0
MPMP/4548.93
4977Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WPWP/25448.91
5059Władysław Deręgowski
Marek Orzeł
0.0
0.0
OP/10548.88
5110Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSDS/29848.73
5215Anna Jankowska
Barbara Radomska
3.0
3.0
DSDS/29848.42
5360Jerzy Paszylk
Jerzy Morstyn
1.0
0.0
SL
OP/10548.38
5431Irena Żurawicz
Włodzimierz Żurawicz
0.0
3.0

KP
KP/16048.28
5585Jędrzej Górski
Przemysław Kaczmarek
0.0
3.0
WPWP/25448.19
5662Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
3.0
3.0
PMPM/29947.97
5792Ryszard Białkiewicz
Czesław Popiel
4.0
0.0
WPWP/25447.91
5886Jolanta Materniak
Roman Sadowski
2.0
2.5
WPWP/25447.89
5981Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WPWP/25447.87
6023Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
11.0
DSDS/29847.82
6176Dorota Malec
Marek Szymborski
0.0
4.0
PMPM/29947.58
6290Jerzy Wilczek
Maciej Masłowski
3.0
2.0
WPWP/25446.91
6368Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMPM/29946.23
6440Jerzy Manecki
Tadeusz Gawroński
4.0
4.0
MAMA/6545.96
6566Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PMPM/29945.93
6621Lech Kostecki
Aleksander Czajka
5.0
7.0
DSDS/29845.60
6732Janusz Piwoński
Maciej Operlejn
1.5
2.0
KPKP/16045.42
6848Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
2.0
MPMP/4545.27
6970Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
5.0
5.0
PMPM/29945.19
7013Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/29845.14
7153Magdalena Gorczyca
Jan Malinka
0.0
0.5

SL
OP/10545.13
7282Stefan Sytlak
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WPWP/254-0.6344.83
7338Wanda Jeleniewicz
Henryk Robak
0.5
1.0
MAMA/6544.74
7483Jan Sztuba
Paweł Siwak
1.5
2.0
WPWP/25444.32
7549Monika Czub-Gołaszewska
Leszek Margasiński
3.0
1.5
MPMP/4543.98
7684Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WPWP/25443.91
7763Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
1.5
2.5
PMPM/29943.81
786Zbigniew Matyjaszczuk
Ryszard Jucha
0.0
0.0
DS/13643.26
7944Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
4.0
4.0
MAMA/6543.21
8037Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
1.5
2.0
MAMA/6542.42
8114Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
2.5
2.5
DSDS/29842.41
828Andrzej Augustyniak
Mirosław Bryndzia
5.0
1.0
DSDS/13642.32
8364Andrzej Kąca
Andrzej Rutkiewicz
4.0
4.0
PMPM/29940.67
8454Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/10540.65
8536Piotr Trębski
Krzysztof Pietruszka
2.5
2.5
MAMA/6540.31
8627Teresa Lubas
Andrzej Pliszczyński
0.0
5.0
DSDS/29838.90
872Joanna Neuburger
Edward Neuburger
0.0
0.0
DSDS/13636.54
8874Ewa Stukan
Ryszard Jarmużewski
2.0
5.0
PMPM/29935.41

Statystyka ośrodków...