Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 kwietnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
117Ryszard Skotarski
Wacław Sypień
12.0
5.0
MA
MP
MP/3173.6056.7412
214Sławomir Zimniak
Artur Winkler
5.0
9.0
DSDS/7254.0912
346Jacek Kowalewski
Andrzej Biliński
2.0
0.0
MA
MP/4148.7311
448Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24744.6610
54Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DSDS/33639.5510
621Stanisław Prokuszki
Piotr Markiewicz
4.0
5.0
MPMP/3173.6038.839
763Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24737.419
822Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
13.0
PKMP/3173.6036.558
960Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/24735.667
1034Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MAMP/4135.527
1156Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/24734.996
1245Krzysztof Ziewacz
Jan Stoklasek
5.0
4.0
MP
LB
MP/4132.696
1328Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
0.0
1.5
MAMP/4131.695
1437Jolanta Meller
Ryszard Wroński
0.0
1.0
MAMP/4131.274
1574Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/3083.6029.974
166Jerzy Romańczyk
Jerzy Gdeczyk
5.0
3.0
DSDS/33629.503
178Zbigniew Skórecki
Stanisław Cygan
3.0
1.5
DSDS/33629.463
1865Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/24729.453
1912Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7227.923
2010Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/7227.493
2123Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/3173.6024.752
2275Krzysztof Orzechowski
Jerzy Schulz
5.0
9.0
ZPZP/3083.6023.002
2339Elżbieta Wróblewska
Kazimierz Puczyński
4.0
13.0
MAMP/4119.852
2431Marcus Radowski
Jacek Leśniczak
6.0
15.0
GER
LB
MP/4118.542
2557Robert Ciesielski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPWP/24717.902
2670Piotr Portala
Krzysztof Staśkiewicz
2.5
2.5
WPWP/24715.872
2736Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPMP/4115.462
289Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/7212.042
2978Ryszard Pawłowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/3083.6010.902
3072Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/3083.6010.382
3116Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/3173.609.291
3247Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WPWP/2478.331
332Marcin Rój
Włodzimierz Kubas
2.0
2.5
DSDS/3367.821
3426Danuta Kaczmarek
Ryszard Pietrzak
1.0
1.0
LB
MA
MP/417.021
3543Piotr Wróblewski
Wiesław Andruk
2.0
9.0
MAMP/416.751
3649Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2471.991
3719Witold Stachnik
Andrzej Hycnar
7.0
13.0
MA
PK
MP/3173.600.971
3830Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MAMP/410.931
3959Tadeusz Lejwoda
Wojciech Witkowski
3.0
2.0
WPWP/247-0.641
4044Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
0.5
0.5
ZPMP/41-0.76
4127Lidia Chłąd
Adam Rydz
1.5
2.5
PM
SW
MP/41-2.33
4255Jerzy Bajka
Krzysztof Galubiński
5.0
2.0
WPWP/247-2.33
437Zdzisław Niemirski
Radosław Surowiak
0.0
4.0
NZ
DS
DS/336-4.55
4425Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAMP/41-4.78
4579Edward Chodźko
Maciej Silski
0.0
0.0
ZP/3083.60-5.55
4642Elżbieta Krassowska
Andrzej Krassowski
0.0
0.0
MAMP/41-5.99
4771Bolesław Tomaszewski
Wincenty Glina
0.0
0.0
ZP/3083.60-7.04
4873Witold Mateńko
Eugeniusz Kozak
4.0
1.5
ZPZP/3083.60-7.51
4977Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/3083.60-8.53
5050Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/247-8.80
515Jerzy Hawryliszyn
Małgorzata Gostyńska
1.5
1.0
DSDS/336-9.11
5269Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.0
WPWP/247-9.28
5361Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.5
WPWP/247-9.35
5454Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/247-9.88
5564Bogna Latowska
Andrzej Gruszecki
2.0
0.0
WP
NZ
WP/247-9.91
5640Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/41-11.86
5751Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.5
0.0
WP
NZ
WP/247-11.94
5867Edward Chojnacki
Michał Kokociński
0.0
0.0
NZWP/247-12.53
5958Przemysław Kaczmarek
Jędrzej Górski
3.0
0.0
WPWP/247-12.68
6076Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
0.0
7.0

ZP
ZP/3083.60-13.22
6152Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
4.0
WPWP/247-14.34
6218Krzysztof Jakubas
Zbigniew Szkołut
3.0
5.0
MPMP/3173.60-19.04
6368Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
3.0
WPWP/247-20.78
6435Elżbieta Brewińska
Katarzyna Brewińska
0.0
0.0
MAMP/41-21.84
6520Robert Mostek
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/3173.60-21.91
663Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
0.0
3.0
DSDS/336-22.41
6753Jerzy Wilczek
Jarosław Nowak
3.0
2.0
WPWP/247-26.24
6866Zygfryd Banecki
Wiktor Jankowiak
4.0
0.0
WP
NZ
WP/247-31.15
6938Ewa Krakówka
Jan Tokarczyk
1.5
3.0
KP
PK
MP/41-32.02
7029Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
3.0
3.0
MAMP/41-37.58
7133Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.0
1.0
LDMP/41-41.17
7232Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
2.0
2.0
MAMP/41-41.60
7341Krystyna Czepułkowska
Piotr Czepułkowski
0.0
0.0
ZPMP/41-46.13
7462Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/247-46.40
7513Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/72-55.51
7611Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/72-66.03
771Ludwik Cieślak
Andrzej Jabłonowski
0.0
0.0
NZDS/336-70.28
7815Bronisław Micek
Zbigniew Świderek
7.0
4.0
MPMP/3173.60-93.78

Statystyka ośrodków...