Turniej na maksy

Czwartek, 5 kwietnia 2018

Wyniki z 9 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
157Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4066.5213
280Andrzej Janda
Bogdan Rojkowicz
5.0
5.0
PKPK/5165.6313
343Stanisław Stachlewski
Wiesław Pawlik
9.0
0.0
MA
MA/5863.8712
422Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9462.3511
584Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
4.0
4.0
WPWP/25260.1511
672Janina Dziedzina
Bogdan Łukasik
0.0
0.5
MPMP/4560.0610
747Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/5859.6310
833Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16058.499
91Anna Jankowska
Szymon Żeberski
3.0
3.0
DSDS/6758.289
1075Jerzy Kozłowski
Adam Waśko
3.0
5.0
MPMP/4557.978
1118Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DSDS/9457.567
1278Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5157.557
134Lech Warężak
Adam Marcinowski
11.0
7.0
DSDS/6757.056
1434Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12756.526
1530Andrzej Kretkowski
Dariusz Piotrkiewicz
3.0
2.0
MAKP/16056.295
1652Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4056.055
1727Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
1.5
KPKP/16055.744
1816Krzysztof Tokar
Bartosz Ruciński
3.0
0.5
DSDS/9455.603
1941Krzysztof Kwiatkowski
Michał Kilanowski
3.0
4.0
MAMA/5855.433
207Jerzy Gładysz
Tomasz Struzik
12.0
5.0
DSDS/6755.233
2165Małgorzata Praszałowicz
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MPMP/4055.023
2259Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4054.893
2360Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/4054.193
249Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
7.0
DSDS/6754.193
2562Tytus Bisping
Aleksandra Jurkiewicz
5.0
5.0
MPMP/4054.012
2687Jarosław Hilbrecht
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25253.672
2788Andrzej Małdziński
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/25253.512
2836Czesław Plachimowicz
Ryszard Markowski
5.0
4.0
LBLB/12753.312
2971Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
0.0
0.0
MPMP/4553.102
3023Magdalena Kazimierczak
Przemysław Kacprzak
2.0
3.0
KPKP/16053.062
3126Grzegorz Skupiński
Grzegorz Rempel
0.0
3.0

KP
KP/16052.622
3249Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5852.172
3386Tadeusz Bryła
Adam Piszczek
0.5
1.5
WPWP/252-0.6352.172
3445Adam Łaszczotko
Waldemar Kostrzewa
4.0
4.0
MAMA/5852.012
355Sławek Robel
Włodzimierz Szczepanik
5.0
11.0
KP
DS
DS/6751.991
3615Maciej Pilecki
Andrzej Aleksandrzak
3.0
13.0
DS
WP
DS/9451.991
3711Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6751.781
3832Maria Pruchniewska
Krzysztof Kafarski
1.0
1.5
KP
ZP
KP/16051.721
3910Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6751.621
4089Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
4.0
3.0
WPWP/25251.521
4182Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
2.5
PKPK/5151.041
4291Piotr Solecki
Jan Włodkowski
7.0
7.0
WPWP/25250.731
4361Maria Krasowska
Halina Święch
4.0
7.0
MPMP/4050.551
448Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6750.501
4542Jacek Koter
Bogdan Kakietek
5.0
5.0
MAMA/5850.41
4663Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4050.19
4758Maciej Szczerczak
Zdzisław Reczek
4.0
12.0
MPMP/400.3849.90
4812Marcin Pastudzki
Baichuan Yu
2.5
0.0
DSDS/6749.67
4966Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MPMP/4049.43
5039Agnieszka Ziomek
Marek Marciniak
2.0
3.0
LBLB/12749.20
5124Andrzej Sekuła
Lech Borzęcki
7.0
1.5
KPKP/16049.02
5213Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
12.0
4.0
DSDS/6748.07
5335Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.0
2.5
LBLB/12748.05
5429Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KP/16048.04
5540Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.5
0.5
MAMA/5847.85
5685Jerzy Cebo
Dariusz Szopieraj
3.0
3.0
WPWP/252-0.6347.82
5770Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4547.62
5856Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
1.5
MPMP/4047.57
5944Daniel Wacławek
Konstanty Pawlikaniec
2.0
3.0
MA
DS
MA/5847.23
6017Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9446.73
6137Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LBLB/12746.67
6220Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/9446.48
6364Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPMP/4046.31
6438Wojciech Felsztyński
Waldemar Prażanowski
1.0
0.5
LBLB/12746.25
6519Andrzej Wójtowicz
Mirosław Drabczyński
2.0
2.5
DSDS/9446.21
6681Zbigniew Niziołek
Zygmunt Szczudło
2.0
2.0
PKPK/5146.10
6731Elżbieta Zalewska
Justyna Graniczny
2.5
2.0
KPKP/16045.83
6873Agata Szeligowska
Stanisław Włodek
0.0
0.0
MPMP/4545.43
6967Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4045.27
7055Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MPMP/4045.09
7148Teresa Siedlecka-Wójcikowska
Grażyna Śniadewicz
0.0
1.0

MA
MA/5845.05
7277Janusz Hołdan
Bogusław Kubik
0.0
0.0
PK/5144.34
7383Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PKPK/5143.48
746Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/6743.23
7528Ewa Malka
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.5
0.5
KPKP/16043.07
7668Adam Brodowski
Tadeusz Biernat
0.5
12.0
MPMP/4042.83
7790Jan Olkowicz
Jerzy Stypiński
4.0
3.0
WPWP/25242.05
7879Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5141.86
7954Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/400.3841.80
8053Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
0.0
0.0
MPMP/4040.26
812Wojciech Szałapak
Marek Filak
4.0
0.0
DSDS/6739.92
8246Zbigniew Rzeczycki
Grażyna Rzeczycka
0.5
0.5
MAMA/5839.91
833Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/6738.48
8493Andrzej Malenta
Stanisław Czarnecki
5.0
0.0
WP
WP/25237.95
8551Marek Jefremienko
Włodzimierz Rutkowski
0.0
4.0
MAMA/5835.84
8674Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MPMP/4535.83
8725Maciej Ciesielski
Piotr Przybylski
0.0
0.0
KP/16033.76
8821Zdzisław Biernat
Barnard Mikołajczyk
0.0
0.0
DS/9433.08

Statystyka ośrodków...