Turniej na maksy

Środa, 4 kwietnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
630Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4058.9813
919Włodzimierz Wala
Jerzy Pasich
19.0
7.0
MPMP/4058.5411
1240Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MPMP/4057.2710
1350Ryszard Cieślik
Zbigniew Pierzynka
2.5
1.5
MPMP/4057.249
1413Leszek Faber
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MPMP/4057.169
1524Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/4056.728
1643Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4056.187
1811Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4055.646
2141Grzegorz Superson
Mirosław Kołton
11.0
9.0
MPMP/4055.184
257Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
7.0
MPMP/4054.243
2734Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
3.0
MPMP/4054.193
2825Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MPMP/4054.043
309Aleksander Wodyński
Antoni Paja
3.0
4.0
MPMP/4053.843
3137Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4053.803
3716Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4053.202
3847Jarosław Nowakowski
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MPMP/4053.122
4233Wacław Gąssowski
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/4051.612
4417Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4051.582
4631Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4051.401
5027Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4051.111
5312Tadeusz Garbacik
Adam Brodowski
12.0
0.5
MPMP/4050.461
5529Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
5.0
MPMP/4050.43
5936Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4049.93
6139Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.5
2.0
MPMP/4049.46
6318Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4049.16
6442Jacek Kalinowski
Janusz Szędzielarz
7.0
1.5
MPMP/4048.91
6544Krzysztof Pomorski
Zdzisław Gędłek
5.0
5.0
MPMP/4048.63
6935Andrzej Żugaj
Krystyna Grzegorzewska
1.0
1.0
MPMP/4047.91
7026Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4047.80
7346Jarosław Duda
Piotr Radzikowski
4.0
9.0
MPMP/4047.23
7432Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MPMP/4047.09
7548Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
12.0
12.0
MPMP/4046.99
7621Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4046.92
7749Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MPMP/4046.35
8138Jacek Brózda
Bogdan Palczyński
4.0
9.0
MPMP/4045.31
8245Kazimierz Chłobowski
Leszek Ochał
11.0
2.5
MPMP/4045.12
8310Janusz Wrześniak
Grzegorz Żyła
3.0
4.0
MPMP/4044.70
8428Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4044.24
8820Tadeusz Rejdych
Marek Orłowicz
7.0
2.5
MPMP/4043.44
8915Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4043.32
9422Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
4.0
12.0
MPMP/4042.52
9623Adam Lenda
Marek Górecki
4.0
7.0
MPMP/4042.42
9714Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
0.0
0.0
MPMP/4042.23
1058Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4034.67

Statystyka ośrodków...