Turniej na maksy

Środa, 4 kwietnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 96: H. Utecht - L. Suszczyńska, 1.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
199: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP NS 5 H xN SQ-5 11002.14
199: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP NS 3 NTW H7-1 10074.47
2100: W. Kwiatkowski - K. Jordan, 14.0, WP EW 4 SN HQ+1 45035.73
2100: W. Kwiatkowski - K. Jordan, 14.0, WP EW 3 NTE HA+2 66076.51
3101: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 0.0, WP EW 4 HE S6+1 65062.24
3101: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 0.0, WP EW 2 CN SK= 9047.96
4102: M. Cankudis - P. Morawski, 4.0, WP EW 3 HS SA-2 20076.51
4102: M. Cankudis - P. Morawski, 4.0, WP EW 5 DN SA= 40071.41
5107: E. Kubiak - L. Banaszak, 0.5, WP EW 3 NTN HA= 40029.61
5107: E. Kubiak - L. Banaszak, 0.5, WP EW 2 CW S2= 9019.41
6103: S. Gronowski - A. Pohl, 1.0, WP EW 4 HE D4-2 10011.68
6103: S. Gronowski - A. Pohl, 1.0, WP EW 3 HW S10-1 10047.96
7106: E. Morawska - J. Nawrocki, 1.0, WP NS 4 HW S8-1 5031.65
7106: E. Morawska - J. Nawrocki, 1.0, WP NS 4 SE D5+1 45061.22
8104: K. Wroński - A. Peszke, 7.5, WP NS 4 SE D2-2 20084.31
8104: K. Wroński - A. Peszke, 7.5, WP NS 3 HE CK-1 5048.04
9108: S. Tomaszewski - J. Borowski, 5.0, WP NS 5 S xN CK-2 3002.08
9108: S. Tomaszewski - J. Borowski, 5.0, WP NS 4 HW D2-1 5044.80
1097: J. Catlow - K. Galubiński, 4.0, WP NS 6 NTW D5= 99057.14
1097: J. Catlow - K. Galubiński, 4.0, WP NS 4 HW D9-2 20094.86
1198: J. Bajka - J. Wędrychowicz, 17.0, WP NS 3 DN C7-1 10043.00
1198: J. Bajka - J. Wędrychowicz, 17.0, WP NS 1 NTW HQ+1 12041.00
12105: W. Szczepaniak - K. Mońko, 9.0, WP EW 2 HN S4+2 17043.14
12105: W. Szczepaniak - K. Mońko, 9.0, WP EW 4 HS DK-1 10095.10
1394: A. Pietrkiewicz - M. Woźniak, 14.0, WP EW 4 SE H9-1 5030.63
1394: A. Pietrkiewicz - M. Woźniak, 14.0, WP EW 2 HS SJ+1 1403.10
 +/-
 WYNIK47.53
 MIEJSCE72