Turniej na maksy

Środa, 4 kwietnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 81: P. Stanikowski - G. Proniewicz, 6.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
182: J. Nowak - B. Podgórska, 15.0, WP NS 4 SE D6-1 10062.24
182: J. Nowak - B. Podgórska, 15.0, WP NS 3 NTS H2= 40028.59
285: H. Duszyński - M. Masłowski, 6.0, WP EW 4 HE C7= 62019.41
285: H. Duszyński - M. Masłowski, 6.0, WP EW 2 HS D5+1 1406.16
383: A. Kędzierski - K. Krause, 10.0, WP NS 4 SN D9+2 48095.88
383: A. Kędzierski - K. Krause, 10.0, WP NS 2 SE C9= 11073.45
493: J. Michalec - R. Kapela, 7.0, WP NS 4 S xE C6-2 50093.14
493: J. Michalec - R. Kapela, 7.0, WP NS 2 HE D8= 11017.65
579: J. Kopras - K. Janecki, 5.5, WP NS 2 SN CK+1 14060.20
579: J. Kopras - K. Janecki, 5.5, WP NS 4 H xW CA-1 10080.17
680: M. Sosiński - J. Kokociński, 12.0, WP NS 5 HE S2-2 10088.32
680: M. Sosiński - J. Kokociński, 12.0, WP NS 3 CS HA= 11060.20
792: J. Stefanowski - J. Wilczek, 7.0, WP NS 3 H xW DK-2 30097.98
792: J. Stefanowski - J. Wilczek, 7.0, WP NS 2 NTW HQ+1 15020.01
878: A. Talarczyk - M. Janik, 5.0, NZ/WP NS 4 HW S3-2 10074.47
878: A. Talarczyk - M. Janik, 5.0, NZ/WP NS 4 SE D5+2 48033.69
977: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP EW 7 NTW S8= 152093.84
977: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP EW 1 HW D9+1 11058.16
1091: A. Meller - A. Kucharski, 9.0, WP EW 3 NTE H10+2 46080.59
1091: A. Meller - A. Kucharski, 9.0, WP EW 5 D xE C8-1 10020.43
1195: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP EW 4 DS D6-3 15018.79
1195: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP EW 3 NTW H2= 60062.24
1287: M. Zielonacka - M. Miętkiewska, 4.5, WP EW 4 SN HQ-1 5095.88
1287: M. Zielonacka - M. Miętkiewska, 4.5, WP EW 3 NTE HA+2 66076.51
1375: P. Weymann - A. Mazurek, 22.0, WP EW 4 HS S2-1 5087.25
1375: P. Weymann - A. Mazurek, 22.0, WP EW 4 HS DK= 62010.78
 +/-
 WYNIK58.31
 MIEJSCE10