Turniej na maksy

Środa, 4 kwietnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 42: J. Kalinowski - J. Szędzielarz, 8.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
634: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 14.0, MP EW 3 NTW H8+1 63042.86
634: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 14.0, MP EW 4 SE HT= 42065.29
634: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 14.0, MP EW 2 HS SJ-2 20080.59
1150: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 4.0, MP NS 4 SW CK= 6208.20
1150: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 4.0, MP NS 4 HE SA= 4203.10
1150: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 4.0, MP NS 4 SW CK+1 45061.22
1346: J. Duda - P. Radzikowski, 13.0, MP NS 4 SE S6+1 65037.76
1346: J. Duda - P. Radzikowski, 13.0, MP NS 1 NTW C6+1 1201.06
1346: J. Duda - P. Radzikowski, 13.0, MP NS 4 HE CK-1 5062.24
1623: A. Lenda - M. Górecki, 11.0, MP EW 5 CxE S3-4 8000.04
1623: A. Lenda - M. Górecki, 11.0, MP EW 4 HE SQ-1 5055.20
1623: A. Lenda - M. Górecki, 11.0, MP EW 4 SE DK+2 68071.85
1632: W. Sawa - M. Szwarc, 6.5, MP NS 3 HS SA-2 20023.49
1632: W. Sawa - M. Szwarc, 6.5, MP NS 4 DN H7+1 1509.22
1632: W. Sawa - M. Szwarc, 6.5, MP NS 4 SN DQ+1 45064.27
1636: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP EW 4 SS S4+1 45011.25
1636: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP EW 2 SW C2+1 14055.10
1636: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP EW 3 DN C7-1 10057.00
1649: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP NS 4 SxW D4-2 50096.08
1649: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP NS 2 HS DK+2 17048.04
1649: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP NS 4 HS D5= 42033.51
1722: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP EW 2 SxS C6-3 80094.86
1722: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP EW 6 NTW S6= 99042.86
1722: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP EW 3 HW D7= 14081.61
1935: A. Żugaj - K. Grzegorzewska, 2.0, MP EW 1 NTW HQ+1 12059.00
1935: A. Żugaj - K. Grzegorzewska, 2.0, MP EW 3 HE C9= 14080.39
1935: A. Żugaj - K. Grzegorzewska, 2.0, MP EW 5 CxS HT-1 10074.51
 +/-
 WYNIK48.91
 MIEJSCE64