Turniej na maksy

Środa, 4 kwietnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 40: P. Stopa - G. Latała, 16.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
247: J. Nowakowski - M. Wilczyński, 9.0, MP 7NS 3 CE D6= 11040.82
247: J. Nowakowski - M. Wilczyński, 9.0, MP 8NS 3 NTS SJ+2 46078.55
247: J. Nowakowski - M. Wilczyński, 9.0, MP 9NS 3 SN C7+1 17018.39
29: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP 16EW 4 CS HA+1 15020.43
29: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP 17EW 4 HE SK-1 5068.35
29: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP 18EW 4 SE C2+1 45038.78
237: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 19NS 3 HE SK-2 20048.98
237: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 20NS 2 SE SK+1 14044.90
237: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 21NS 3 DS DT-1 10043.00
425: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 22NS 2 HS DK= 11083.99
425: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 23NS 4 HW CA-2 20084.31
425: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 24NS 3 HE CA-1 5048.04
416: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP 25EW 4 HN C6-1 5087.25
416: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP 26EW 3 HS DK+1 17051.96
416: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP 27EW 4 HS HT= 42066.49
530: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP 10NS 3 NTW H3+1 63057.14
530: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP 11NS 3 NTE D3= 40041.84
530: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP 12NS 2 CN S8= 9073.45
711: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 13EW 4 HW H7= 62019.41
711: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 14EW 2 DS S2-1 5077.53
711: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 15EW 3 NTW C3= 40065.46
1016: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP 1EW 4 SxN HK-1 10092.82
1016: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP 2EW 3 SxE H6= 53099.94
1016: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP 3EW 5 DxS SA-2 30031.27
1117: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 4EW 3 NTE SQ= 60062.24
1117: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 5EW 6 NTW D3= 99042.86
1117: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 6EW 2 HW D7= 11058.16
 +/-
 WYNIK57.27
 MIEJSCE12