Turniej na maksy

Środa, 4 kwietnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 38: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1218: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP 1EW 3 SN S8= 14039.80
1218: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP 2EW 4 HW CA-1 5055.20
1218: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP 3EW TD 50.00
129: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP 7EW 2 NTW H4-1 10037.76
129: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP 8EW 5 DN SA= 40071.41
129: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP 9EW 4 SN HQ+1 45035.73
1319: W. Wala - J. Pasich, 26.0, MP 4EW 3 NTW H3-1 10025.53
1319: W. Wala - J. Pasich, 26.0, MP 5EW 6 NTE D3= 99042.86
1319: W. Wala - J. Pasich, 26.0, MP 6EW 4 HW H3-2 2005.14
2010: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP 13NS 4 HE S5+1 65037.76
2010: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP 14NS 2 DW H5= 909.22
2010: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP 15NS 4 HW C3-2 10088.32
2014: P. Mrukot - A. Mosiałek, 0.0, MP 22EW 3 NTW HQ-1 10028.01
2014: P. Mrukot - A. Mosiałek, 0.0, MP 23EW 3 HE C6+1 17092.16
2014: P. Mrukot - A. Mosiałek, 0.0, MP 24EW 3 CS HT+1 13021.57
2126: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 10EW 3 NTE HA+2 66076.51
2126: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 11EW 4 SE H9-2 1008.20
2126: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 12EW 2 CN C7= 9026.55
2122: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP 16EW 3 SxW DQ+1 93099.96
2122: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP 17EW 4 HE C5-2 10025.53
2122: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP 18EW 4 SW CA+1 45038.78
2123: A. Lenda - M. Górecki, 11.0, MP 25NS 4 HN S3-1 5012.75
2123: A. Lenda - M. Górecki, 11.0, MP 26NS 3 HS DK+1 17048.04
2123: A. Lenda - M. Górecki, 11.0, MP 27NS 3 SxE S9-3 50093.48
228: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP 19NS 3 HW SK-3 30065.29
228: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP 20NS 2 SE HJ+1 14044.90
228: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP 21NS 3 DN HK-1 10043.00
 +/-
 WYNIK45.31
 MIEJSCE81