Turniej na maksy

Środa, 4 kwietnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 33: W. Gąssowski - M. Jaworski, 24.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
410: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP EW 3 SN HK= 14039.80
410: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP EW 4 HW D2-1 5055.20
410: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP EW 7 DxS SA-3 50045.84
511: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP EW 3 NTW C9= 60062.24
511: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP EW 6 NTW S5+1 102078.55
511: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP EW 3 HW D7-1 10024.51
624: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP EW 4 SW CK-4 40010.24
624: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP EW 4 HE SA-1 5068.35
624: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP EW 3 NTW CA-1 507.18
630: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP EW 3 SxW D4-2 5003.92
630: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP EW 3 HS DK+1 17051.96
630: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP EW 3 NTxS S5+1 6503.52
744: K. Pomorski - Z. Gędłek, 10.0, MP NS 2 SN HA+3 20048.98
744: K. Pomorski - Z. Gędłek, 10.0, MP NS 4 SW C2-1 10091.80
744: K. Pomorski - Z. Gędłek, 10.0, MP NS 2 DN C7= 9079.99
813: L. Faber - S. Urbanowski, 10.0, MP NS 4 HE S6+1 65037.76
813: L. Faber - S. Urbanowski, 10.0, MP NS 2 CN SA= 9052.04
813: L. Faber - S. Urbanowski, 10.0, MP NS 4 HW C3-2 10088.32
1125: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP NS 3 NTE HK+2 66023.49
1125: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP NS 4 SE H9-1 5069.37
1125: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP NS 3 CN C2-1 10057.14
1246: J. Duda - P. Radzikowski, 13.0, MP NS 3 NTW H8-1 10071.99
1246: J. Duda - P. Radzikowski, 13.0, MP NS 3 HE C6-1 10055.88
1246: J. Duda - P. Radzikowski, 13.0, MP NS 5 SW DA-2 10068.63
1343: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 3 NTW DK= 60089.76
1343: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 5 DN H3= 40071.41
1343: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 4 SN DQ+1 45035.73
 +/-
 WYNIK51.61
 MIEJSCE42