Turniej na maksy

Wtorek, 27 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
149Zdzisław Wawrzyniak
Włodzimierz Bąk
3.0
5.0
WPWP/25462.6410
247Edward Niewierowski
Janusz Kopras
11.0
4.0
WPWP/25461.4910
32Krzysztof Lewandowski
Robert Księżopolski
5.0
4.0
DSDS/298-0.3861.179
448Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WPWP/25460.598
527Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OPOP/10559.797
618Stanisław Waśko
Jacek Zając
9.0
11.0
MPMP/4559.067
74Kamila Kukuła
Tomasz Struzik
5.0
5.0
DSDS/29857.606
817Józef Tokarz
Ryszard Woliński
7.0
12.0
MPMP/4557.035
933Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
1.0

SL
OP/10556.834
107Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
3.0
2.5
DSDS/29856.384
1141Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/25455.123
1234Andrzej Reclik
Jerzy Lamirowski
2.5
0.5
SLOP/10554.882
1331Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
OP/10554.792
145Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/29854.462
1512Janusz Drozdowski
Lech Warężak
12.0
11.0
DSDS/29854.122
1621Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
2.0
MPMP/4553.982
1738Artur Głowacki
Tadeusz Kois
2.0
2.0
OP
SL
OP/10553.792
181Sławomir Zagórski
Marcin Motykiewicz
2.5
4.0
DSDS/29852.812
1932Bogdan Bialik
Mateusz Dominik
2.5
1.0
SL
MP
OP/10551.982
2019Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4551.871
2126Aleksander Sejud
Witold Białas
9.0
5.0
OPOP/10551.771
226Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/298-0.3851.611
2343Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.5
4.0
WPWP/25451.461
249Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29851.411
2528Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
OP
SL
OP/10551.091
2650Lidia Gapińska
Włodzimierz Kwiatkowski
1.5
12.0
WPWP/254-0.5851.091
2754Barbara Podgórska
Ryszard Białkiewicz
4.0
4.0
WPWP/25450.88
2840Grzegorz Nowak
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WPWP/25450.10
2944Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0
WPWP/25450.08
3037Krzysztof Góra
Ireneusz Wędołowski
7.0
2.0
OPOP/10550.00
3113Marian Ganicz
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/29849.30
3251Sławomir Speth
Tomasz Powęzka
1.0
1.5
WPWP/25449.23
3320Bogdan Piasecki
Władysław Uryga
11.0
3.0
MPMP/4549.16
348Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.0
4.0
DSDS/29849.14
3525Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.5
0.5
SLOP/10548.94
3611Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
KP
DS
DS/29848.90
3746Anna Spyszkiewicz
Bartosz Kaczmarek
0.0
3.0
WPWP/25448.76
3824Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4546.28
3923Leszek Margasiński
Stanisław Miłkowski
1.5
2.0
MPMP/4545.62
4010Marek Bałdysz
Janusz Pawlicki
13.0
5.0
DSDS/29845.54
4115Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29845.18
4236Jerzy Pierchała
Szymon Krzyżaniak
0.0
1.0

SL
OP/10544.73
4339Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
1.5
WPWP/25444.00
4414Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/298-0.5843.97
4552Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WPWP/25442.44
4645Martyna Witoń
Katarzyna Budziszewska
1.5
0.0
WPWP/25442.29
4753Małgorzata Węglewska
Maciej Masłowski
1.0
2.0
WPWP/25441.22
4829Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/10538.47
4942Eugeniusz Kubiak
Aleksander Buchholz
0.5
2.0
WPWP/254-0.5837.45
5022Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4537.01
5135Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.5
0.5
OPOP/10532.92
523Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.5
DSDS/29827.41

Statystyka ośrodków...