Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 22 marca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
116Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/947.2074.198
242Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24761.398
341Lidia Gapińska
Krzysztof Brudka
1.5
13.0
WPWP/24751.467
433Jędrzej Górski
Andrzej Soliński
0.0
0.0
WP
 
WP/24748.266
534Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/24747.335
627Andrzej Ostrowski
Krystian Ostrowski
2.0
2.0
WPWP/24734.354
71Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/673.6030.264
818Artur Janoś
Krzysztof Tokar
3.0
3.0
DSDS/947.2029.793
911Szymon Żeberski
Anna Jankowska
3.0
3.0
DSDS/6723.752
102Tomasz Struzik
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/673.6023.312
119Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/673.6022.152
127Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
7.0
5.0
DSDS/673.6020.182
1321Andrzej Plewiński
Maciej Masłowski
0.0
2.0
WPWP/24717.252
144Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.6014.061
1530Michał Kokociński
Edward Chojancki
0.0
0.0
NZWP/2479.361
1626Edward Niewierowski
Jarosław Nowak
11.0
2.0
WPWP/2476.221
175Sławomir Zagórski
Zdzisław Malkiewicz
2.5
4.0
DSDS/673.604.461
1828Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/247-1.971
1936Zygfryd Banecki
Piotr Biderman
4.0
3.0
WPWP/247-2.161
206Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/673.60-4.131
2117Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/947.20-6.83
2210Baichuan Yu
Marcin Pastudzki
0.0
2.5
DSDS/67-7.52
2338Jerzy Bajka
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/247-9.40
248Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/673.60-10.78
2535Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/247-12.80
2629Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LDWP/247-12.92
2739Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
PM
NZ
WP/247-12.93
283Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
4.0
5.0
DSDS/673.60-15.05
2932Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.5
0.0
WP
NZ
WP/247-15.26
3015Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/947.20-20.60
3137Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.0
WPWP/247-21.77
3231Krzysztof Galubiński
Henryk Duszyński
2.0
4.0
WPWP/247-22.29
3324Barbara Podgórska
Zofia Mikołajczyk
4.0
4.0
WPWP/247-23.62
3413Janusz Drozdowski
Zbigniew Sosna
12.0
4.0
DSDS/67-24.58
3525Tadeusz Lejwoda
Wojciech Witkowski
3.0
2.0
WPWP/247-24.87
3622Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.5
WPWP/247-25.25
3723Andrzej Gruszecki
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
NZ
WP
WP/247-30.32
3819Zdzisław Biernat
Barnard Mikołajczyk
0.0
0.0
DS/947.20-40.55
3912Wojciech Szałapak
Marek Filak
4.0
0.0
DSDS/67-43.71
4040Mirosława Tomaszewska
Janina Bellmann
0.0
0.0
WP/247-56.48

Statystyka ośrodków...