Turniej na maksy

Piątek, 21 lutego 2014

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
135Natalia Bień
Aleksandra Toczek
0.0
0.0
DSMP/4166.2013
253Agnieszka Lenart
Jan Sibilski
0.0
4.0
WPWP/3066.0712
340Aleksander Bogdański
Andrzej Pietrkiewicz
0.0
4.0
WPWP/3064.6411
420Jerzy Chodyka
Józef Sławenta
0.0
4.0
DSDS/9459.7110
550Kacper Pędziński
Michał Kałczyński
1.5
1.5
WPWP/3059.499
627Jarosław Kawczyński
Adam Ejnik
4.0
4.0
MAMA/4658.978
742Olaf Łożyński
Tomasz Wiśniewski
0.5
0.5
WPWP/3058.517
839Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
2.5
2.0
WPWP/3058.326
93Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
2.5
4.0
DSDS/6757.395
1022Andrzej Chrzanowski
Szymon Dutkiewicz
2.5
4.0
MAMA/4656.204
1129Mirosława Stachura
Bartosz Jakubowski
0.0
0.0
DSMP/4155.833
124Piotr Klubiński
Marek Bałdysz
7.0
12.0
DS
LB
DS/6755.823
139Janisław Fituch
Jerzy Więcławski
2.5
4.0
DSDS/6755.103
1447Bartosz Pędziński
Paweł Łuczak
2.0
1.5
WPWP/3054.713
158Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6754.572
1633Monika Kurasiak
Tomasz Bartnik
0.0
0.0
DS
OP
MP/4154.472
176Janusz Drozdowski
Krzysztof Ćwik
12.0
4.0
DSDS/6754.422
1845Marcin Tomaszyk
Tomasz Gruszka
1.0
1.0
WPWP/3054.392
1924Tadeusz Wiśniewski
Edward Aranowski
2.5
4.0
MAMA/4654.172
2012Marcin Motykiewicz
Marcin Baj
2.0
2.5
DSDS/6754.022
2131Patryk Neć
Maciej Racewicz
0.0
0.0
DSMP/4153.821
227Marian Szymonowicz
Mariusz Kowalczyk
7.0
4.0
DSDS/6753.431
231Leszek Haber
Andrzej Suchodolski
4.0
2.5
DSDS/6753.371
2452Wiktoria Nieć
Andrzej Witkowski
0.0
18.0
WPWP/3053.081
2548Łukasz Wasielewski
Mateusz Nowak
1.0
1.0
WPWP/3052.931
2618Jakub Moczulski
Mateusz Trzaska
1.0
1.0
DSDS/9451.431
2744Iga Naskręt
Marcin Pędziński
0.5
13.0
WPWP/3051.29
2832Adam Pigulski
Mikołaj Mitkowski
0.0
0.0
DSMP/4150.85
2914Sammy Bałdysz
Joanna Zarzycka
2.5
0.5
DSDS/6750.68
3021Sławomir Malanowski
Zbigniew Szczechowicz
1.0
2.0
MAMA/4650.25
3125Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZMA/4650.10
322Barbara Radomska
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DSDS/6749.64
3337Piotr Stachowiak
Anna Lehnhardt
0.0
0.5
WPWP/3049.06
3410Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
4.0
7.0
DSDS/6748.45
3519Joanna Kokot
Paul Kokot
0.0
0.0
DSDS/9447.40
3628Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
2.5
2.0
MAMA/4646.78
3754Aleksander Rajczewski
Filip Kobierski
0.0
0.5
WPWP/3044.94
3813Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/6744.88
3938Jan Jankowski
Marcin Matella
0.5
0.0
WPWP/3044.76
4015Kamila Kukuła
Bohdan Mazur
2.0
13.0
DS
OP
DS/6743.72
4151Michał Moryson
Jan Moryson
2.0
1.0
WPWP/3042.38
4226Ireneusz Kos
Henryk Misiarz
2.5
1.0
MAMA/4641.84
435Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/6741.81
4423Marian Kalinowski
Zdzisław Marcinkowski
2.5
1.0
MAMA/4641.69
4517Jakub Kokot
Daria Nowicka
0.0
1.0
DSDS/9441.46
4649Michalina Zimny
Paweł Szczygieł
0.0
2.0
WPWP/3039.69
4741Stanisław Nowicki
Marta Ciesielska
1.5
0.0
WPWP/3038.96
4830Dominika Zielewska
Mateusz Predkiel
0.0
0.0
DSMP/4138.48
4916Andrzej Szczotka
Władysław Gosiewski
1.5
2.5
DSDS/6735.10
5043Łukasz Bielejewski
Krzysztof Jajeśnica
0.0
0.0
NZWP/3033.17
5146Patryk Morawski
Mikołaj Cankudis
0.0
0.0
NZWP/3033.11
5234Jakub Laszuk
Damian Mazur
0.0
0.0
DSMP/4130.36

Statystyka ośrodków...