Turniej na maksy

Czwartek, 15 marca 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
14Stanisław Łański
Jarosław Żurawski
9.0
4.0
KPKP/5062.089
238Jerzy Kozłowski
Adam Waśko
3.0
5.0
MPMP/4560.919
328Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/4060.678
430Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4059.887
52Czesław Bury
Bogumił Drews
4.0
0.5
KPKP/5059.086
645Damian Smulski
Andrzej Janda
3.0
5.0
PKPK/5157.945
747Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
2.5
PKPK/5157.845
812Marek Jefremienko
Włodzimierz Rutkowski
0.0
4.0
MAMA/5857.294
927Tadeusz Garbacik
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/4056.533
1025Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/4056.442
119Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
9.0
4.0
MAMA/5855.272
1241Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5155.062
1335Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
0.0
0.0
MPMP/4554.632
1415Wit Klapper
Małgorzata Praszałowicz
21.0
5.0
SL
MP
MP/4054.142
1533Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4553.942
1648Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.0
PKPK/5153.872
1746Jan Warchoł
Jerzy Matelowski
2.5
3.0
PKPK/5153.471
1829Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/4052.821
1910Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5851.771
207Bogdan Kakietek
Jacek Koter
5.0
5.0
MAMA/5851.481
2120Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MPMP/4050.621
2234Barbara Miś
Adam Kutszyński
1.0
1.0
MPMP/4550.571
235Daniel Wacławek
Konstanty Pawlikaniec
2.0
3.0
MA
DS
MA/5849.931
248Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
4.0
3.0
MAMA/5849.17
2518Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
12.0
0.5
MPMP/4049.03
24Andrzej Kopański
Robert Rostek
3.0
3.0
MP
LU
MP/4049.03
26Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MPMP/4049.03
2822Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4048.68
2921Zbigniew Sagan
Hanna Leskiewicz
9.0
3.0
MPMP/4048.24
3017Halina Samborek
Wacław Mizera
2.0
3.0
MP
SL
MP/4048.06
3116Tytus Bisping
Krzysztof Pomorski
5.0
5.0
MPMP/4047.18
3244Tadeusz Urbanek
Robert Piechota
5.0
5.0
PKPK/5146.73
336Janusz Pietrzak
Piotr Szwarclos
5.0
2.0
MAMA/5845.37
3442Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5144.94
3531Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4544.67
3613Bolesław Zysek
Halina Święch
1.5
7.0
MPMP/4044.53
3714Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4044.18
3832Stanisław Włodek
Agata Szeligowska
0.0
0.0
MPMP/4544.18
391Grażyna Szota
Mirosława Ellmann
0.0
0.0
KP/5042.15
4039Wiesława Rusek
Izabella Klar
0.5
2.5
PKPK/5141.87
4123Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/4041.27
4236Stanisław Wrona
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/4541.10
4311Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
0.0
0.0
MAMA/5839.71
4419Adam Cichoń
Przemysław Picheta
2.5
4.0
MPMP/4039.68
4540Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5138.29
463Leszek Gozdek
Michał Samól
2.0
0.0
KP
KP/5036.68

Statystyka ośrodków...