Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 20 lutego 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
116Artur Winkler
Antoni Ochot
7.0
12.0
DSDS/723.6051.8515
235Maciej Grabiec
Krzysztof Ziewacz
4.0
4.0
MPMP/413.6050.4214
37Aleksander Czajka
Bronisław Baran
7.0
7.0
DSDS/674.0249.0112
431Adam Dmochowski
Jan Prewendowski
4.0
4.0
MPMP/413.6047.7711
538Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MPMP/4145.399
615Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
1.5
1.5
DSDS/723.6042.608
720Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
2.5
DSDS/723.6039.307
81Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
2.5
DSDS/673.6034.825
92Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/673.6033.444
1017Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
1.5
1.0
DSDS/723.6031.843
116Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
4.0
4.0
DSDS/674.0231.463
124Piotr Klubiński
Karol Lis
7.0
1.5
DSDS/673.6030.453
1330Andrzej Broda
Robert Mostek
12.0
2.5
MPMP/413.6027.673
1424Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
4.0
2.5
DSDS/723.6024.972
1539Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
2.5
7.0
MPMP/4117.212
1633Adam Stono
Maciej Prokuszki
7.0
2.0
PK
MP
MP/413.6014.632
1736Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
2.0
PK
MP
MP/4113.972
1844Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MPMP/4113.511
198Grzegorz Szablewski
Artur Cielecki
1.0
1.5
DSDS/673.609.561
2012Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/676.891
2119Franciszek Sromek
Stanisław Horochowski
0.0
0.0
DS/723.604.591
2218Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
1.5
DSDS/723.60-0.45
2337Stanisław Górowski
Arkadiusz Kras
1.0
1.5
MPMP/41-2.81
2427Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
4.0
MPMP/413.60-4.07
2511Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
2.5
DSDS/67-5.71
263Marcin Motykiewicz
Marcin Pastudzki
2.0
1.5
DS
PM
DS/673.60-10.29
2742Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/41-10.80
2822Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
2.5
DSDS/723.60-19.89
2913Joanna Zarzycka
Zofia Bałdysz
0.5
2.0
DSDS/67-21.39
3032Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
2.5
7.0
MPMP/413.60-21.73
315Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
4.0
2.5
DSDS/673.60-25.14
3228Kazimiera Przybyło
Jerzy Wójtowicz
1.5
0.0
MPMP/413.60-25.37
3341Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
0.5
2.0
MPMP/41-26.19
3429Jakub Lenkiewicz
Błażej Krawczyk
0.0
2.5
MPMP/413.60-29.59
359Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
2.5
DSDS/673.60-34.58
3625Albina Suder
Ryszard Suder
2.0
2.0
DSDS/72-34.61
3734Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
1.5
1.5
MPMP/413.60-37.32
3840Piotr Wzorek
Jędrzej Hycnar
2.0
2.0
MPMP/41-42.69
3921Piotr Rapacki
Robert Żuczkowski
1.0
0.0
DS
DS/723.60-43.84
4023Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.0
DSDS/723.60-60.36
4114Ryszard Korpalski
Andrzej Suchodolski
1.5
2.5
DSDS/67-65.29

Statystyka ośrodków...