Turniej na maksy

Wtorek, 13 marca 2018

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
136Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
5.0
MAMA/6567.5014
286Ryszard Nowicki
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/25462.8114
328Krzysztof Wośkowiak
Michał Maszenda
5.0
3.0
MAMA/6562.6413
423Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29862.0312
520Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/29862.0212
635Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MAMA/6561.2011
737Stanisław Waśko
Jacek Zając
9.0
11.0
MPMP/4560.8011
869Zofia Rożniatowska
Henryk Bulanda
4.0
2.5
SLSL/5359.5510
957Ryszard Jarmużewski
Jan Maciejewski
5.0
9.0
PMPM/29958.899
1056Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
1.5
2.5
PMPM/29958.379
1152Jerzy Paszylk
Jerzy Morstyn
1.0
0.0
SL
OP/10557.478
1273Janis Bendiks
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SLSL/5357.108
1354Jacek Terlecki
Zbigniew Walczyński
5.0
9.0
PMPM/29956.357
1413Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DSDS/29856.036
151Stefan Małowiecki
Jerzy Kurianowicz
3.0
5.0
DSDS/13656.006
1672Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
5.0
2.5
SLSL/5355.995
1767Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
2.0
2.0
SLSL/5355.795
1879Stanisław Bujdo
Robert Krupiński
3.0
4.0
SLSL/5355.654
1938Bogdan Piasecki
Ryszard Woliński
11.0
12.0
MPMP/4555.423
207Anna Szatkowska
Sławomir Bogdanowicz
0.5
2.5
DSDS/13655.183
2121Samuel Bałdysz
Cathy Bałdysz
4.0
19.0
DSDS/29854.993
2263Barbara Boros
Ewa Stukan
2.0
2.0
PMPM/29954.773
2361Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
5.0
5.0
PMPM/29954.343
2476Adam Żywiec
Janusz Sibik
4.0
0.5
SLSL/5354.303
2525Marian Ganicz
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/29854.093
2683Tadeusz Lejwoda
Małgorzata Węglewska
3.0
1.0
WPWP/25453.643
2722Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
13.0
5.0
DSDS/29853.632
2850Szymon Krzyżaniak
Jerzy Pierchała
1.0
0.0
SL
OP/10553.562
2932Bolesław Krzewski
Adam Amrozy
9.0
3.0
LDMA/6553.452
3016Henryk Nowiński
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/29853.422
3187Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/25453.332
3248Wiktor Woźniok
Witold Białas
5.0
5.0
SL
OP
OP/10553.272
3351Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OPOP/10552.662
3410Jerzy Gładysz
Janusz Pawlicki
12.0
5.0
DSDS/29852.602
3588Jędrzej Górski
Jerzy Rodziewicz
0.0
5.0
WPWP/25452.572
3670Jan Pudlik
Marek Nicieja
9.0
5.0
SLSL/53-0.3852.352
3712Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29852.161
3858Jan Klapkowski
Czesław Pertkiewicz
7.0
0.0
PMPM/29952.051
3942Jerzy Kozłowski
Adam Waśko
3.0
5.0
MPMP/4552.001
4089Paweł Siwak
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.0
WPWP/25451.951
4190Włodzimierz Kwiatkowski
Lidia Gapińska
12.0
1.5
WPWP/254-0.5651.501
4244Eugeniusz Urbańczyk
Tadeusz Kuc
0.5
0.5
SLOP/10551.391
4345Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
OP
SL
OP/10551.201
444Sylwester Gołdyn
Ewa Nazaruk
2.0
3.0
DSDS/13650.471
455Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
4.0
5.0
DSDS/13650.451
4665Dariusz Potuszyński
Korneliusz Kempa
3.0
3.0
SLSL/53-1.4050.341
4762Andrzej Dobkowicz
Adam Derwiński
3.0
3.0
PMPM/29949.92
4880Janusz Skirło
Janusz Jabłoński
2.5
2.5
SLSL/5349.78
4924Janusz Staniów
Maciej Grodzki
5.0
5.0
DSDS/29849.64
5046Tomasz Kłys
Adrian Bakalarz
5.0
7.0
WP
SL
OP/10549.59
5182Eugeniusz Kubiak
Stefan Sytlak
0.5
0.5
WPWP/25449.57
526Bogdan Sadowski
Aleksander Gos
1.0
0.5
DSDS/13649.42
5366Helena Gołębiowska
Paweł Korombel
1.5
5.0
SLSL/5349.11
5491Ewa Knapik
Zygmunt Knapik
5.0
0.0
WPWP/25448.94
5571Grażyna Bremer
Marek Barański
0.0
1.0

SL
SL/5348.83
568Andrzej Augustyniak
Mirosław Bryndzia
5.0
1.0
DSDS/13648.61
5747Ireneusz Wędołowski
Krzysztof Góra
2.0
7.0
OPOP/10548.34
582Edward Neuburger
Joanna Neuburger
0.0
0.0
DSDS/13648.02
5930Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
5.0
5.0
LDMA/6547.72
6068Marek Niedbach
Grzegorz Panek
3.0
2.5
SLSL/5345.68
6155Zbigniew Kamiński
Andrzej Żaboklicki
3.0
4.0
PMPM/29945.48
6253Janusz Klajnert
Roman Pestka
0.0
2.0
PMPM/29945.42
6381Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WPWP/25445.20
6415Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSDS/29845.18
6527Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
4.0
4.0
MAMA/6545.11
6640Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4545.11
6792Jolanta Materniak
Roman Sadowski
2.0
2.5
WPWP/25444.94
689Barbara Radomska
Sławomir Zagórski
3.0
2.5
DSDS/29844.55
6941Władysław Uryga
Marek Glibowski
3.0
1.5
MPMP/4543.77
7014Mariusz Kowalczyk
Krzysztof Lewandowski
5.0
5.0
DSDS/29843.77
7117Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29843.76
7259Jan Koralewski
Leszek Szybowski
1.0
1.5
PMPM/29943.61
7329Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.5
7.0
MA
LD
MA/6543.55
7477Anna Wszelaczyńska
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/5342.89
7539Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4542.89
7685Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
4.0
WPWP/25442.74
7778Stefania Bujdo
Jacek Kamiński
2.0
1.0
SLSL/53-0.3842.48
7834Leszek Łuniewski
Jarosław Szczygieł
12.0
4.0
LD
MA
MA/6542.47
7984Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WPWP/25442.26
8043Jerzy Lamirowski
Wiesław Smaza
0.5
7.0
SLOP/10542.16
8160Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PMPM/29941.86
823Zbigniew Matyjaszczuk
Ryszard Jucha
0.0
0.0
DS/13641.84
8319Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
3.0
2.5
DSDS/29841.51
8433Henryk Robak
Tadeusz Gawroński
1.0
4.0
MAMA/6541.43
8511Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.5
DSDS/29840.94
8675Sławomir Lasota
Marek Zych
1.0
0.0
SL
SL/53-0.3840.46
8749Tomasz Sękowski
Artur Głowacki
0.0
2.0
SL
OP
OP/10540.36
8864Dorota Malec
Marek Szymborski
0.0
4.0
PMPM/29938.93
8918Stanisław Wachel
Marcin Marcinkowski
5.0
1.0
DSDS/29838.48
9074Julian Lassota
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SLSL/53-0.3836.75
9131Rafał Maszenda
Danuta Krupnik
3.0
7.0
MA
WM
MA/6534.93

Statystyka ośrodków...