Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 8 marca 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
143Krzysztof Brudka
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
13.0
7.0
WPWP/24773.0410
217Andrzej Hycnar
Andrzej Pietrucha
13.0
7.0
PK
MP
MP/31757.8410
311Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/583.6046.869
415Ryszard Skotarski
Wacław Sypień
12.0
5.0
MA
MP
MP/31743.658
541Eugeniusz Kubiak
Ligia Banaszak
0.5
0.0
WPWP/24741.807
65Bogdan Kakietek
Jacek Koter
5.0
5.0
MAMA/583.6037.267
738Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24736.566
849Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/3083.6033.135
955Jacek Adamczyk
Marek Tuziemski
3.0
3.0
ZPZP/3083.6031.195
1012Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/583.6028.334
1144Małgorzata Węglewska
Tomasz Powęzka
0.5
1.5
WPWP/24726.243
1222Przemysław Zawada
Przemysław Iwoński
17.0
2.0
MA
PK
MP/31725.352
1326Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/24724.482
1442Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Paweł Marek
11.0
4.0
WPWP/24722.722
1527Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWP/24722.442
1651Lech Sulżycki
Jerzy Schulz
7.0
9.0
ZPZP/3082.6022.382
1732Stefan Żuberek
Piotr Biderman
4.0
3.0
WPWP/24720.602
1828Wojciech Witkowski
Tadeusz Lejwoda
2.0
3.0
WPWP/24717.082
193Tomasz Paluchowski
Daniel Wacławek
13.0
2.0
MAMA/583.6016.382
2045Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.5
WPWP/24715.681
2148Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.5
0.0
ZP
ZP/3083.6015.091
221Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/9414.371
238Marek Jefremienko
Włodzimierz Rutkowski
0.0
4.0
MAMA/583.6011.261
2423Kazimierz Banek
Bronisław Micek
7.0
7.0
MPMP/3178.371
2547Zbigniew Kułaczkowski
Witold Mateńko
11.0
4.0
ZPZP/3083.607.021
2613Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
13.0
9.0
PKMP/3176.491
2737Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2475.721
2836Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/2475.00
2924Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
5.0
5.0
MPMP/3173.73
3052Ryszard Pawłowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/3083.603.51
3120Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
1.5
MPMP/317-3.06
3225Maciej Masłowski
Jerzy Fiksiński
2.0
3.0
WPWP/247-5.52
3335Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
4.0
WPWP/247-6.84
3410Waldemar Kostrzewa
Adam Łaszczotko
4.0
4.0
MAMA/583.60-7.14
3516Adam Stono
Jerzy Stępień
11.0
4.0
MPMP/317-9.82
3640Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/247-14.32
372Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/94-14.37
3850Anna Kondyjowska
Edward Kaczmarek
3.0
9.0
ZPZP/3083.60-15.22
399Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
0.0
0.0
MAMA/583.60-17.30
4046Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/247-18.72
4131Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/247-24.84
4229Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
1.0
5.0
WPWP/247-25.56
4314Leszek Gabriel
Robert Mostek
7.0
4.0
MPMP/317-25.86
4433Wiesław Rakowski
Andrzej Gruszecki
0.5
0.0
WP
NZ
WP/247-26.72
4519Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/317-29.56
4653Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
0.0
7.0

ZP
ZP/3083.60-31.92
4754Bolesław Tomaszewski
Franciszek Daniel
0.0
0.0
ZP/3083.60-33.78
4821Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/317-35.07
494Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.5
0.5
MAMA/583.60-39.52
5018Krzysztof Jakubas
Zbigniew Szkołut
3.0
5.0
MPMP/317-42.06
516Roman Dukindorf
Zofia Dukindorf
0.0
0.0
MAMA/583.60-43.73
5239Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/247-56.60
5330Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.5
NZ
WP
WP/247-58.48
5434Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-73.76

Statystyka ośrodków...