Turniej na maksy

Czwartek, 8 marca 2018

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
140Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4066.8212
220Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
1.5
KPKP/16064.8712
374Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
4.0
4.0
WPWP/25261.1911
460Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5160.9610
576Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25260.7210
611Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/6759.599
721Elżbieta Zalewska
Justyna Graniczny
2.5
2.0
KPKP/16059.588
845Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4059.398
966Wiesław Hilbrecht
Andrzej Małdziński
5.0
4.0
WPWP/25259.137
1054Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
0.0
0.0
MPMP/4559.097
117Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6758.006
1251Adam Kutszyński
Tadeusz Śliwiński
1.0
0.0
MPMP/4557.765
1318Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.5
3.0
KPKP/16057.045
146Jerzy Gładysz
Zbigniew Sosna
12.0
4.0
DSDS/6756.194
1547Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/4056.014
168Sławomir Zagórski
Zdzisław Malkiewicz
2.5
4.0
DSDS/6755.853
1732Janusz Natorski
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MPMP/4055.723
1841Roman Urbański
Andrzej Lasota
1.5
5.0
MPMP/4055.523
1956Jerzy Kozłowski
Adam Waśko
3.0
5.0
MPMP/4555.253
2059Andrzej Janda
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PKPK/5154.582
2155Janina Dziedzina
Bogdan Łukasik
0.0
0.5
MPMP/4554.192
2226Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12753.952
2369Dariusz Szopieraj
Jerzy Cebo
3.0
3.0
WPWP/25253.732
2457Wiesława Rusek
Izabella Klar
0.5
2.5
PKPK/5153.422
2572Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
1.5
0.5
WPWP/25252.722
2670Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
4.0
3.0
WPWP/252-0.3352.262
2729Czesław Plachimowicz
Marian Nieznański
5.0
7.0
LBLB/12751.902
2864Jerzy Matelowski
Stanisław Pruś
3.0
5.0
PKPK/5151.672
291Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6751.562
3030Andrzej Niziałek
Hubert Nehring
2.5
1.5
LBLB/12751.531
3138Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4051.431
325Mateusz Strzelczyk
Joanna Kokot
2.0
2.0
DSDS/6751.431
3342Halina Święch
Tadeusz Garbacik
7.0
12.0
MPMP/4050.701
3423Piotr Kruczkowski
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5
KPKP/16050.111
3536Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
5.0
MPMP/4050.081
3644Andrzej Kopański
Robert Rostek
3.0
3.0
MP
LU
MP/4049.891
3749Stanisław Wrona
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/4549.671
3810Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6749.481
3912Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
12.0
4.0
DSDS/6749.29
4039Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4048.90
4162Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
2.5
PKPK/5148.59
4235Władysław Kaczor
Zbigniew Gruszecki
4.0
4.0
MPMP/4048.47
4343Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4047.95
4427Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LBLB/12747.90
4514Andrzej Suchodolski
Barbara Radomska
4.0
3.0
DSDS/6747.69
4653Wojciech Błoszyk
Anna Błoszyk
0.0
0.0
WP
MA
MP/4547.69
4761Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PKPK/5147.50
484Wojciech Szałapak
Marek Filak
4.0
0.0
DSDS/6747.27
4913Aleksander Czajka
Anna Jankowska
7.0
3.0
DSDS/6747.19
5073Jan Olkowicz
Jerzy Stypiński
4.0
3.0
WPWP/25247.10
5146Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
12.0
0.5
MPMP/4046.87
5265Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/25246.85
5334Leszek Zatorski
Wacław Tomala
3.0
3.0
MPMP/4046.82
5431Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
1.5
MPMP/4046.79
5571Stanisław Czarnecki
Waldemar Czajkowski
0.0
1.5

WP
WP/25246.07
563Adam Marcinowski
Lech Warężak
7.0
11.0
DSDS/6746.04
5724Magdalena Kazimierczak
Przemysław Kacprzak
2.0
3.0
KPKP/16045.80
5815Maria Pruchniewska
Krzysztof Kafarski
1.0
1.5
KP
ZP
KP/16045.52
592Jan Marcinkowski
Aleksander Skorupa
4.0
5.0
DSDS/6745.16
6037Wacław Gąssowski
Jan Prajsnar
12.0
3.0
MPMP/4045.03
6119Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/16044.85
6228Marek Marciniak
Ryszard Markowski
3.0
4.0
LBLB/12744.71
6348Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/4044.30
6467Romuald Bartoszko
Stefan Samól
5.0
3.0
WPWP/25243.95
6563Marek Szczudło
Jan Warchoł
2.0
2.5
PKPK/5141.82
6658Bogusław Kubik
Janusz Hołdan
0.0
0.0
PK/5141.45
6717Andrzej Sekuła
Sławomir Biurkowski
7.0
3.0
KPKP/160-0.5640.79
6850Agata Szeligowska
Stanisław Włodek
0.0
0.0
MPMP/4540.31
6922Lech Borzęcki
Krzysztof Kusowski
1.5
0.0
KP
 
KP/160-0.5639.37
7075Andrzej Malenta
Jan Kasprzak
5.0
0.0
WP
WP/25239.32
7116Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KP/16037.61
7268Zbigniew Senski
Józef Murawski
0.5
0.5
WPWP/25236.62
7352Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4536.04
749Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
13.0
5.0
DSDS/6735.27
7533Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4029.32

Statystyka ośrodków...