Turniej na maksy

Środa, 7 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
118Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
7.0
9.0
LD
DS
MP/4062.4716
827Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4058.0412
916Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4057.9811
1229Tadeusz Garbacik
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MPMP/4057.5810
1526Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4056.448
1956Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
2.5
11.0
MPMP/4055.855
2025Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4055.695
2243Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MPMP/4054.864
2444Marek Jaworski
Grzegorz Superson
12.0
11.0
MPMP/4054.703
2520Marek Jarosz
Bartosz Bańkowski
4.0
3.0
MPMP/4054.703
2747Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4054.553
3142Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4054.073
3210Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4054.023
3337Wacław Gąssowski
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4053.813
3436Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MPMP/4053.652
3733Andrzej Choniawko
Wit Klapper
13.0
21.0
ZP
SL
MP/4052.642
3930Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4052.572
4051Ewa Kwiecień
Jerzy Michałek
3.0
21.0
MP
SL
MP/4052.432
4235Marcin Wilczyński
Marek Kiepura
5.0
5.0
MPMP/4052.162
4350Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MPMP/4052.052
4549Wojciech Stachnik
Tomasz Stryszawski
5.0
7.0
MPMP/4051.731
4917Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4051.431
5053Zbigniew Pierzynka
Janusz Natorski
1.5
5.0
MPMP/4051.341
5213Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4051.211
5414Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/4050.75
5534Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MPMP/4050.63
5619Jan Skuciński
Adam Lenda
5.0
4.0
MPMP/4050.48
5712Ryszard Cieślik
Barbara Lesiecka
2.5
7.0
MPMP/4049.95
5928Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4049.08
6022Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4049.08
6448Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
5.0
MPMP/4048.28
6531Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4048.20
6641Barbara Batkiewicz
Jan Prajsnar
9.0
3.0
MPMP/4048.03
7215Jacek Młyńczyk
Piotr Stopa
13.0
13.0
MPMP/4047.41
7355Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
5.0
5.0
MPMP/4047.31
7432Marcin Krawczyk
Adam Harasimowicz
12.0
4.0
MPMP/4047.29
7752Andrzej Majkowski
Kazimierz Chłobowski
1.0
11.0
PM
MP
MP/4046.64
7840Anna Kuśper
Michał Grzemowski
0.5
0.0
MPMP/4046.50
7911Janusz Skrzypek
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4046.37
8021Piotr Radzikowski
Piotr Ludwikowski
9.0
5.0
MPMP/4046.31
8323Kazimierz Dziadkowiec
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4045.70
8639Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4044.56
9445Adam Brodowski
Magdalena Gil
0.5
3.0
MPMP/4041.03
9546Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4040.45
9738Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4039.38
9924Antoni Paja
Aleksander Wodyński
4.0
3.0
MPMP/4037.83
1009Czesław Usarz
Eugeniusz Somogyi
1.0
1.5
MPMP/4036.80
10254Andrzej Żugaj
Bogusław Żugaj
1.0
1.0
MPMP/4036.23

Statystyka ośrodków...