Turniej na maksy

Środa, 7 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 99: Z. Banecki - R. Wojciechowski, 4.5, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
196: J. Mścisz - M. Woźniak, 22.0, WP EW 3 DW H10= 11054.00
196: J. Mścisz - M. Woźniak, 22.0, WP EW 5 SN CK-1 5064.00
294: S. Speth - B. Speth, 2.5, WP EW 3 CE DA-1 5034.70
294: S. Speth - B. Speth, 2.5, WP EW 3 NTN S5+1 63071.00
3100: C. Serek - D. Kazmucha, 30.0, WP/WM EW 2 DN HK-1 10043.00
3100: C. Serek - D. Kazmucha, 30.0, WP/WM EW 2 SS CA+2 17065.00
497: P. Weymann - A. Mazurek, 22.0, WP EW 3 DE H2-4 2005.00
497: P. Weymann - A. Mazurek, 22.0, WP EW 4 DW SA= 13058.00
5101: G. Winkler - M. Winkler, 0.0, WP EW 3 NTN C8+2 66011.00
5101: G. Winkler - M. Winkler, 0.0, WP EW 3 SW SA-2 10039.00
692: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP NS 3 CE D8= 11089.00
692: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP NS 3 H xS D2-5 11000.00
7102: T. Powęzka - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP NS 2 DS CQ+1 11075.00
7102: T. Powęzka - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP NS 1 NTE DK-1 10069.00
890: M. Wybranowski - M. Ropelewski, 4.0, WP/MA NS 3 NTW C2+1 63032.00
890: M. Wybranowski - M. Ropelewski, 4.0, WP/MA NS 4 SE H5-2 20099.00
9103: J. Stefanowski - S. Tomaszewski, 6.0, WP NS 3 NTS S8+2 46016.00
9103: J. Stefanowski - S. Tomaszewski, 6.0, WP NS 3 HW CA-1 10088.00
1098: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP NS 6 CN SA-1 5058.00
1098: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP NS 4 DW S6+1 15076.00
1193: P. Stanikowski - J. Bajka, 7.5, WP EW 3 SW DK= 14031.00
1193: P. Stanikowski - J. Bajka, 7.5, WP EW 3 NTW D3-3 1500.02
1295: J. Catlow - K. Galubiński, 4.0, WP EW 3 NTS D5+1 43014.00
1295: J. Catlow - K. Galubiński, 4.0, WP EW 3 NTE S5-1 10015.00
13104: A. Peszke - E. Niewierowski, 16.0, WP NS 4 CW DA= 13041.00
13104: A. Peszke - E. Niewierowski, 16.0, WP NS 4 D xS H3-1 2004.10
 +/-
 WYNIK44.30
 MIEJSCE88