Turniej na maksy

Środa, 7 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 40: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1018: M. Kraśnicki - M. Sobczak, 16.0, LD/DS EW 3 SE D2-3 1502.00
1018: M. Kraśnicki - M. Sobczak, 16.0, LD/DS EW 3 NTN D2+3 69010.22
1018: M. Kraśnicki - M. Sobczak, 16.0, LD/DS EW 3 NTN S2+4 52018.00
1119: J. Skuciński - A. Lenda, 9.0, MP EW 3 HW D5= 14030.00
1119: J. Skuciński - A. Lenda, 9.0, MP EW 2 HE DT-2 1005.00
1119: J. Skuciński - A. Lenda, 9.0, MP EW 3 SS D8+2 20043.00
2048: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP EW 3 NTE D2+1 63068.00
2048: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP EW 4 SE HT-1 1006.00
2048: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP EW 4 HE SA= 42076.92
2352: A. Majkowski - K. Chłobowski, 12.0, PM/MP EW 3 NTS S4+2 66011.00
2352: A. Majkowski - K. Chłobowski, 12.0, PM/MP EW 4 HS D2-1 5058.00
2352: A. Majkowski - K. Chłobowski, 12.0, PM/MP EW 3 HE CT+1 17061.00
2439: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 2 NTW H6= 12067.00
2439: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 6 HxN CA-1 10075.00
2439: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 3 NTN C6+1 43014.00
249: C. Usarz - E. Somogyi, 2.5, MP EW 5 HW S8= 65055.00
249: C. Usarz - E. Somogyi, 2.5, MP EW 2 SS HJ= 11016.34
249: C. Usarz - E. Somogyi, 2.5, MP EW 3 NTN CJ+1 63071.00
2424: A. Paja - A. Wodyński, 7.0, MP NS 3 CE C2+2 15088.00
2424: A. Paja - A. Wodyński, 7.0, MP NS 1 NTN D4-1 5038.00
2424: A. Paja - A. Wodyński, 7.0, MP NS 4 DW SA+1 15014.00
2446: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 5 HE CA= 65084.00
2446: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 5 DE SK= 60067.00
2446: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 2 SE HQ= 11085.00
2438: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 1 SN HQ= 8052.00
2438: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 4 SW HQ+1 65090.00
2438: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 4 HE C9= 42050.00
 +/-
 WYNIK46.50
 MIEJSCE78